54156 Bo Hulthén, "Mutatio Imagionis", litografi nr. 260/375, signerad, daterad 1978.

Oramad.
- Storlek:Bladmått: 50 x 43 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
| *Följerätt tillkommer | |