57485 Paul Botvid Kihlman, olja på duk, signerad Paul Botvid.

Även signerad a tergo.
- Storlek:Rammått: 55 x 47 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
| *Följerätt tillkommer | |