55887 Spegel med hylla, trä/metall.

- Skick:Bruksskick. Krackelering i spegel i övre vänstra hörnet.
- Storlek:Höjd: 77 cm. Längd: 33 cm. Bredd: 15 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |