57947 Matbord och 4 stolar, trä, 1900-talets andra hälft.

2 illäggskivor á 110x40 cm.
- Skick:Bruksskick. Slitage. Fläckar på bordsskiva. Fanerskador på iläggsskivor. En stol med skador på ryggspjälor, se bild.
- Storlek:Matbord: 110x110 cm. Höjd: 73 cm. Sitthöjd stolar: 44 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |