57961 Monica Backström, skulptur/skål, folierat glas, signerad MB.

- Skick:Bruksskick. Slitage. Repor.
- Storlek:Diameter: 19,5 cm. Höjd: 10 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |