58114 Väggskåp, avlutad ek, skedhyllor, 1800-tal.

Med nyckel.
- Skick:Bruksskick. Renoverat och kompletterat.
- Storlek:78x24 cm. Höjd: 65 cm.
| Värdering | 1 000 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |