61181 Nils Dardel, "Exotiskt", tryck, 15 st, i mapp, signerade i trycket.

Nils Dardel, "Exotiskt", tryck, 15 st, i mapp, signerade i trycket.
  • Nils Dardel, "Exotiskt", tryck, 15 st, i mapp, signerade i trycket.

Efter akvareller från Mexiko och Guatemala.

Ej komplett mapp, ett tryck saknas.

  • Skick:Mindre fläckar förekommer på vissa blad.
  • Storlek:Bladmått: 54x42 cm.

Köparprovision (inkl. moms)22.5%
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK