61293 Charlotte Rude & Hjördis Olsson-Une, "GoGo", fåtöljer, ett par, kanvas/stål, IKEA, 1970-tal.

- Skick:Bruksskick. Blekt tyg. Fläckar.
- Storlek:Sitthöjd: ca 35 cm. Bredd: ca 66 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |