61370 Hugo Troeds, sideboard, teak, Bjärnum, 1950/60-tal.

1 nyckel.
- Skick:Bruksskick. Slitage.
- Storlek:147x42 cm. Höjd: 116 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |