61381 Alesandro Canzini, efter, olja på duk, signerad Canzini.

Alesandro Canzini, efter, olja på duk, signerad Canzini.
  • Alesandro Canzini, efter, olja på duk, signerad Canzini.

  • Skick:Fläckar på duk.
  • Storlek:Rammått: 74x93 cm.

Köparprovision (inkl. moms)22.5%
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK