61445 Hylla, 3 hyllplan och 2 skåp, teak, 1900-talets andra hälft.

Saknar nyckel. Endast ett skåp går att öppna.
- Skick:Bruksskick. Skada på en hyllsida. En lagad skada på båda hyllsidorna.
- Storlek:Ihopsatt: 120x36x145 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |