61452 Bruno Mathsson, klaffbord på hjul, trä/metall, "Berit", Mathsson International, Värnamo, 1900-tal.

Bruno Mathsson, klaffbord på hjul, trä/metall, "Berit", Mathsson International, Värnamo, 1900-tal.
  • Bruno Mathsson, klaffbord på hjul, trä/metall, "Berit", Mathsson International, Värnamo, 1900-tal.

  • Skick:Bruksskick. Slitage. Skada på undersidan av en klaff.
  • Storlek:40(94)x80x64 cm.

Köparprovision (inkl. moms)22.5%
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK