61452 Bruno Mathsson, klaffbord på hjul, trä/metall, "Berit", Mathsson International, Värnamo, 1900-tal.

- Skick:Bruksskick. Slitage. Skada på undersidan av en klaff.
- Storlek:40(94)x80x64 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |