61464 Golvlampa med bord, justerbar lampa, trä/metall/textil, 1900-talets mitt.

- Skick:Bruksskick. Skador på lampskärm.
- Storlek:Bord höjd: 67 cm. Bord diameter: 54 cm. Total höjd: 167 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |