61668 Ulric Öunapuu, olja på duk, signerad, daterad 1949.

Ulric Öunapuu, olja på duk, signerad, daterad 1949.
  • Ulric Öunapuu, olja på duk, signerad, daterad 1949.

  • Storlek:Rammått: 86x73 cm.

Köparprovision (inkl. moms)22.5%
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
*Följerätt tillkommer