61865 Friedrich Henkel, etsnig nr XLII/L, signerad, 1972.

Dedikation från konstnären.
- Storlek:Rammått: 49 x 36 cm.
- Proveniens:Ulla Viottis dödsbo.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
| *Följerätt tillkommer | |