- Möbler & InredningRensa filter

61397
Matbord och stolar, 5 delar, trä/textil, samtida.
Startbud100 SEK

61401
Spegel, förgylld ram, rokokostil.
Aktuellt bud100 SEK

61404
Spegel, kristallglas/teak, Glas & Trä, Hovmantorp, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud150 SEK

61407
Spegel, bronserad ram, fasettslipat glas.
Startbud100 SEK

61409
Bobiner/piedestaler, ett par, trä.
Aktuellt bud100 SEK

61411
Hylla och skohylla, trä.
Startbud100 SEK

61412
Byrå, 2 lådor, teak, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud175 SEK

61415
Tidningsställ, metall.
Aktuellt bud100 SEK

61416
Köksö, trä/metall, Stenstorp, IKEA.
Aktuellt bud100 SEK

61418
Karmstol, "Alison", med snurrfunktion, samt sidobord, textil/trä/metall.
Aktuellt bud225 SEK

61421
Vitrinskåp med belysning, 2 skåp och 2 lådor, trä/glas.
Aktuellt bud850 SEK

61444
Matsalsgrupp, 5 delar, trä/textil, gustaviansk stil.
Startbud100 SEK

61445
Hylla, 3 hyllplan och 2 skåp, teak, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud125 SEK

61448
Hylla, 5 lådor, teak.
Aktuellt bud350 SEK

61450
Spegel, förgylld ram, rokokostil, 1900-tal.
Aktuellt bud125 SEK

61452
Bruno Mathsson, klaffbord på hjul, trä/metall, "Berit", Mathsson International, Värnamo, 1900-tal.
Aktuellt bud400 SEK

61455
Herrbetjänt, metall/sten.
Startbud100 SEK

61462
Åke Fribyter, fåtölj samt fotpall, skinn/trä, "Kroken", Nelo Möbler.
Aktuellt bud175 SEK

61464
Golvlampa med bord, justerbar lampa, trä/metall/textil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud350 SEK

61473
Tamburmajor, kromad metall, 1900-talets senare del.
Aktuellt bud100 SEK

61475
Tidningsbord, bemålad teak/string, "Numretto", K.A. Fredriksson, Värnamo, 1900-talets andra hälft.
Startbud100 SEK

61477
Soffbord, björk/glasskiva, 1900-talets första hälft.
Startbud100 SEK

61479
Klädhängare, trä/metall,
Aktuellt bud225 SEK

61483
Snurrfåtölj med fotpall, textil/metall.
Aktuellt bud100 SEK

61487
Reclinerfåtölj med fotpall, konstskinn/bok.
Aktuellt bud100 SEK

61490
Koffert, trä/metall.
Startbud100 SEK

61492
Gungstol, flätade bananlöv, "Gullholmen", IKEA PS.
Startbud100 SEK

61499
Sittsäckar, 2 st, textil, Star Collection.
Startbud100 SEK

61501
Soffgrupp, 3 delar, textil/trä.
Aktuellt bud100 SEK

61505
Säng, ställbar, med fjärrkontroll.
Aktuellt bud100 SEK

61510
Byrå, 6 lådor, oljad ek.
Startbud100 SEK

61512
Vitrinskåp, 4 skåp varav en har 2 lådor, mahogny, gustaviansk stil, 1900-tal.
Aktuellt bud100 SEK

61514
Barnstolar, 4 st, hopfällbara, trä, Brevetti Reguitti, Italien.
Startbud100 SEK

61515
Sängram på hjul, metall.
Startbud100 SEK

61516
Sängram på hjul, metall.
Startbud100 SEK

61517
Piedestal, trä/sten, 1900-tal.
Startbud100 SEK

61518
Kontorsstol, snurrbar, trä/skinn.
Startbud100 SEK

61522
Fotpall, snurrbar, skinn/metall.
Startbud100 SEK

61525
Startbud100 SEK

61527
Hylla, furu.
Startbud100 SEK

61531
Stringhylla, 5-plan, teak/metall.
Aktuellt bud450 SEK

61532
Aktuellt bud500 SEK

61533
Dynvar, 10 st.
Aktuellt bud100 SEK

61535
Dukar och handdukar, 21 delar, linne.
Aktuellt bud150 SEK

61536
Dukar, ett parti, linne.
Startbud100 SEK

61538
Bord, trä.
Aktuellt bud100 SEK

61540
Utdragssoffa, trä/textil.
Startbud100 SEK

61543
Dukar, ett parti, linne.
Aktuellt bud100 SEK