- Möbler & InredningRensa filter

61290
Pottskåp, trä.
Aktuellt bud225 SEK

61291
Kontorsstolar, 2 st, trä/metall, höj/sänkbara, snurrbara.
Aktuellt bud100 SEK

61293
Charlotte Rude & Hjördis Olsson-Une, "GoGo", fåtöljer, ett par, kanvas/stål, IKEA, 1970-tal.
Aktuellt bud100 SEK

61297
Bankett, trä/textil, 1900-tal.
Startbud100 SEK

61299
Karmstolar, ett par, trä/textil, 1900-tal.
Startbud100 SEK

61301
Fåtöljer, ett par, textil/trä. 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud100 SEK

61306
Karmstol, ek/skinn, jugend.
Aktuellt bud100 SEK

61308
Matsalsskåp, trä, gustaviansk stil, 1900-tal.
Aktuellt bud100 SEK

61309
Matsalsgrupp, 7 delar, trä, gustaviansk stil, 1900-tal.
Aktuellt bud100 SEK

61312
Skänk, 4 skåp samt 5 lådor i ett skåp, trä, gustaviansk stil, 1900-tal, City Möbler AB Tibro.
Aktuellt bud125 SEK

61315
Kommod, avlutad furu, 1900-tal.
Aktuellt bud500 SEK

61316
Stilbyrå, 3 lådor, trä/marmorskiva, rokokostil, 1900-tal.
Aktuellt bud175 SEK

61318
Barometer, trä/mässing, H.M Drottningens Hovleverantör, etikettmärkt Engströms Ur-ställning, Stockholm.
Aktuellt bud100 SEK

61324
Bokhylla med skåp, teak, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud100 SEK

61326
Skrivbord, 7 lådor, teak, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud175 SEK

61327
Bokhylla, 4 lådor, teak, 1900-talets andra hälft.
Startbud100 SEK

61347
Piedestal, trä.
Startbud100 SEK

61350
Tamburmajor, trä.
Aktuellt bud100 SEK

61352
Blombord, bemålat trä.
Aktuellt bud125 SEK

61353
Snurrfåtölj, konstskinn/krom.
Startbud100 SEK

61356
Stilbyrå, 2 lådor, trä/stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.
Aktuellt bud100 SEK