SV
Kortast tid kvar
- Möbler & InredningRensa filter

61455
Herrbetjänt, metall/sten.
Startbud100 SEK

61462
Åke Fribyter, fåtölj samt fotpall, skinn/trä, "Kroken", Nelo Möbler.
Aktuellt bud175 SEK

61464
Golvlampa med bord, justerbar lampa, trä/metall/textil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud500 SEK

61473
Tamburmajor, kromad metall, 1900-talets senare del.
Aktuellt bud100 SEK

61475
Tidningsbord, bemålad teak/string, "Numretto", K.A. Fredriksson, Värnamo, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud100 SEK

61477
Soffbord, björk/glasskiva, 1900-talets första hälft.
Startbud100 SEK

61479
Klädhängare, trä/metall,
Aktuellt bud250 SEK

61483
Snurrfåtölj med fotpall, textil/metall.
Aktuellt bud200 SEK

61487
Reclinerfåtölj med fotpall, konstskinn/bok.
Aktuellt bud225 SEK

61490
Koffert, trä/metall.
Startbud100 SEK

61492
Gungstol, flätade bananlöv, "Gullholmen", IKEA PS.
Startbud100 SEK

61499
Sittsäckar, 2 st, textil, Star Collection.
Startbud100 SEK

61501
Soffgrupp, 3 delar, textil/trä.
Aktuellt bud100 SEK

61505
Säng, ställbar, med fjärrkontroll.
Aktuellt bud100 SEK

61510
Byrå, 6 lådor, oljad ek.
Startbud100 SEK

61512
Vitrinskåp, 4 skåp varav en har 2 lådor, mahogny, gustaviansk stil, 1900-tal.
Aktuellt bud400 SEK

61514
Barnstolar, 4 st, hopfällbara, trä, Brevetti Reguitti, Italien.
Startbud100 SEK

61515
Sängram på hjul, metall.
Startbud100 SEK

61516
Sängram på hjul, metall.
Startbud100 SEK

61517
Piedestal, trä/sten, 1900-tal.
Aktuellt bud100 SEK

61518
Kontorsstol, snurrbar, trä/skinn.
Startbud100 SEK

61522
Fotpall, snurrbar, skinn/metall.
Startbud100 SEK

61525
Piedestal, trä/sten, 1900-tal.
Aktuellt bud100 SEK

61527
Hylla, furu.
Startbud100 SEK

61531
Stringhylla, 5-plan, teak/metall.
Aktuellt bud850 SEK

61532
Stringhylla, 5-plan, teak/metall.
Aktuellt bud500 SEK

61533
Dynvar, 10 st.
Aktuellt bud125 SEK

61535
Dukar och handdukar, 21 delar, linne.
Aktuellt bud175 SEK

61536
Dukar, ett parti, linne.
Aktuellt bud200 SEK

61538
Bord, trä.
Aktuellt bud100 SEK

61540
Utdragssoffa, trä/textil.
Startbud100 SEK

61543
Dukar, ett parti, linne.
Aktuellt bud450 SEK

61544
Brasskärm, metall.
Aktuellt bud100 SEK

61552
Hylla, furu.
Aktuellt bud125 SEK

61554
Bord och vägghylla, trä.
Aktuellt bud100 SEK

61570
Väggskåp/skrivskåp, furu.
Startbud100 SEK

61571
Soffbord, teak, 1900-talets senare del.
Aktuellt bud100 SEK

61572
Carl Malmsten, "Vapensmeden", karmstolar , 2 st, björk/textil.
Aktuellt bud225 SEK

61573
Bord, bok, Gärsnäs Möbler.
Aktuellt bud175 SEK

61575
Säng, ställbar, Viking, med fjärrkontroll samt tillbehör.
Aktuellt bud125 SEK

61576
Yngvar Sandström, bänk, ek, "Tokyo", Triva-serien för NK.
Aktuellt bud750 SEK

61578
Sideboard, 3 lådor och 2 skåp, teak, 1900-talets senare del.
Aktuellt bud750 SEK

61580
Skrivbord, höj/sänkbart, trä/metall.
Startbud100 SEK

61582
Fyrverkerilådor, 4 st, trä.
Aktuellt bud100 SEK

61585
Piedestal, trä.
Aktuellt bud175 SEK

61589
Kamelsadelpallar, 2 st, trä/skinn.
Startbud100 SEK

61590
Piedestal, björk.
Startbud100 SEK

61591
Bord med speldosa, trä/textil, Italien, 1900-tal.
Startbud100 SEK

Öppettider
Mån: 13-18
Tis: 13-18
Ons 13-19
Tors: Stängt
Fre: 11-14
Lör & Sön: Stängt
© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.


