1
13d 5h
Pottskåp, trä.
61290
Pottskåp, trä.
Aktuellt bud225 SEK
13d 5h
Kontorsstolar, 2 st, trä/metall, höj/sänkbara, snurrbara.
61291
Aktuellt bud100 SEK
13d 5h
61293
Aktuellt bud100 SEK
13d 5h
Bankett, trä/textil, 1900-tal.
61297
Startbud100 SEK
13d 5h
Karmstolar, ett par, trä/textil, 1900-tal.
61299
Startbud100 SEK
13d 5h
Fåtöljer, ett par, textil/trä. 1900-talets första hälft.
61301
Aktuellt bud100 SEK
13d 5h
Karmstol, ek/skinn, jugend.
61306
Karmstol, ek/skinn, jugend.
Aktuellt bud100 SEK
13d 5h
Matsalsskåp, trä, gustaviansk stil, 1900-tal.
61308
Aktuellt bud100 SEK
13d 5h
Matsalsgrupp, 7 delar, trä, gustaviansk stil, 1900-tal.
61309
Aktuellt bud100 SEK
13d 5h
61312
Aktuellt bud125 SEK
13d 5h
Kommod, avlutad furu, 1900-tal.
61315
Aktuellt bud500 SEK
13d 5h
Stilbyrå, 3 lådor, trä/marmorskiva, rokokostil, 1900-tal.
61316
Aktuellt bud175 SEK
13d 5h
Barometer, trä/mässing,  H.M Drottningens Hovleverantör, etikettmärkt Engströms Ur-ställning, Stockholm.
61318
Aktuellt bud100 SEK
13d 5h
Bokhylla med skåp, teak, 1900-talets andra hälft.
61324
Aktuellt bud100 SEK
13d 5h
Skrivbord, 7 lådor, teak, 1900-talets andra hälft.
61326
Aktuellt bud175 SEK
13d 5h
Bokhylla, 4 lådor, teak, 1900-talets andra hälft.
61327
Startbud100 SEK
13d 6h
Piedestal, trä.
61347
Piedestal, trä.
Startbud100 SEK
13d 6h
Tamburmajor, trä.
61350
Tamburmajor, trä.
Aktuellt bud100 SEK
13d 6h
Blombord, bemålat trä.
61352
Blombord, bemålat trä.
Aktuellt bud125 SEK
13d 6h
Snurrfåtölj, konstskinn/krom.
61353
Snurrfåtölj, konstskinn/krom.
Startbud100 SEK
13d 6h
Stilbyrå, 2 lådor, trä/stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.
61356
Aktuellt bud100 SEK