1
8d 4h
Matbord och stolar, 5 delar, trä/textil, samtida.
61397
Startbud100 SEK
8d 4h
Spegel, förgylld ram, rokokostil.
61401
Aktuellt bud100 SEK
8d 5h
Spegel, kristallglas/teak, Glas & Trä, Hovmantorp, 1900-talets andra hälft.
61404
Aktuellt bud150 SEK
8d 5h
Spegel, bronserad ram, fasettslipat glas.
61407
Startbud100 SEK
8d 5h
Bobiner/piedestaler, ett par, trä.
61409
Aktuellt bud100 SEK
8d 5h
Hylla och skohylla, trä.
61411
Hylla och skohylla, trä.
Startbud100 SEK
8d 5h
Byrå, 2 lådor, teak, 1900-talets andra hälft.
61412
Aktuellt bud175 SEK
8d 5h
Tidningsställ, metall.
61415
Tidningsställ, metall.
Aktuellt bud100 SEK
8d 5h
Köksö, trä/metall, Stenstorp, IKEA.
61416
Aktuellt bud100 SEK
8d 5h
Karmstol, "Alison", med snurrfunktion, samt sidobord, textil/trä/metall.
61418
Aktuellt bud225 SEK
8d 5h
Vitrinskåp med belysning, 2 skåp och 2 lådor, trä/glas.
61421
Aktuellt bud850 SEK
8d 6h
Matsalsgrupp, 5 delar, trä/textil, gustaviansk stil.
61444
Startbud100 SEK
8d 6h
Hylla, 3 hyllplan och 2 skåp, teak, 1900-talets andra hälft.
61445
Aktuellt bud125 SEK
8d 6h
Hylla, 5 lådor, teak.
61448
Hylla, 5 lådor, teak.
Aktuellt bud350 SEK
8d 6h
Spegel, förgylld ram, rokokostil, 1900-tal.
61450
Aktuellt bud125 SEK
8d 6h
Bruno Mathsson, klaffbord på hjul, trä/metall, "Berit", Mathsson International, Värnamo, 1900-tal.
61452
Aktuellt bud400 SEK
8d 6h
Herrbetjänt, metall/sten.
61455
Herrbetjänt, metall/sten.
Startbud100 SEK
8d 6h
Åke Fribyter, fåtölj samt fotpall, skinn/trä, "Kroken", Nelo Möbler.
61462
Aktuellt bud175 SEK
8d 6h
Golvlampa med bord, justerbar lampa, trä/metall/textil, 1900-talets mitt.
61464
Aktuellt bud350 SEK
10d 4h
Tamburmajor, kromad metall, 1900-talets senare del.
61473
Aktuellt bud100 SEK
10d 4h
Tidningsbord, bemålad teak/string, "Numretto", K.A. Fredriksson, Värnamo, 1900-talets andra hälft.
61475
Startbud100 SEK
10d 4h
Soffbord, björk/glasskiva, 1900-talets första hälft.
61477
Startbud100 SEK
10d 4h
Klädhängare, trä/metall,
61479
Klädhängare, trä/metall,
Aktuellt bud225 SEK
10d 4h
Snurrfåtölj med fotpall, textil/metall.
61483
Aktuellt bud100 SEK
10d 4h
Reclinerfåtölj med fotpall, konstskinn/bok.
61487
Aktuellt bud100 SEK
10d 4h
Koffert, trä/metall.
61490
Koffert, trä/metall.
Startbud100 SEK
10d 4h
Gungstol, flätade bananlöv, "Gullholmen", IKEA PS.
61492
Startbud100 SEK
10d 4h
Sittsäckar, 2 st, textil, Star Collection.
61499
Startbud100 SEK
10d 4h
Soffgrupp, 3 delar, textil/trä.
61501
Aktuellt bud100 SEK
10d 4h
Säng, ställbar, med fjärrkontroll.
61505
Aktuellt bud100 SEK
10d 5h
Byrå, 6 lådor, oljad ek.
61510
Byrå, 6 lådor, oljad ek.
Startbud100 SEK
10d 5h
Vitrinskåp, 4 skåp varav en har 2 lådor, mahogny, gustaviansk stil, 1900-tal.
61512
Aktuellt bud100 SEK
10d 5h
Barnstolar, 4 st, hopfällbara, trä, Brevetti Reguitti, Italien.
61514
Startbud100 SEK
10d 5h
Sängram på hjul, metall.
61515
Sängram på hjul, metall.
Startbud100 SEK
10d 5h
Sängram på hjul, metall.
61516
Sängram på hjul, metall.
Startbud100 SEK
10d 5h
Piedestal, trä/sten, 1900-tal.
61517
Startbud100 SEK
10d 5h
Kontorsstol, snurrbar, trä/skinn.
61518
Startbud100 SEK
10d 5h
Fotpall, snurrbar, skinn/metall.
61522
Startbud100 SEK
10d 5h
61525
Startbud100 SEK
10d 5h
Hylla, furu.
61527
Hylla, furu.
Startbud100 SEK
10d 5h
Stringhylla, 5-plan, teak/metall.
61531
Aktuellt bud450 SEK
10d 5h
61532
Aktuellt bud500 SEK
10d 5h
Dynvar, 10 st.
61533
Dynvar, 10 st.
Aktuellt bud100 SEK
10d 5h
Dukar och handdukar, 21 delar, linne.
61535
Aktuellt bud150 SEK
10d 5h
Dukar, ett parti, linne.
61536
Dukar, ett parti, linne.
Startbud100 SEK
10d 5h
Bord, trä.
61538
Bord, trä.
Aktuellt bud100 SEK
10d 5h
Utdragssoffa, trä/textil.
61540
Utdragssoffa, trä/textil.
Startbud100 SEK
10d 5h
Dukar, ett parti, linne.
61543
Dukar, ett parti, linne.
Aktuellt bud100 SEK