Kategorier

1
4d 4h
Herrbetjänt, metall/sten.
61455
Herrbetjänt, metall/sten.
Startbud100 SEK
4d 4h
Åke Fribyter, fåtölj samt fotpall, skinn/trä, "Kroken", Nelo Möbler.
61462
Åke Fribyter, fåtölj samt fotpall, skinn/trä, "Kroken", Nelo Möbler.
Aktuellt bud175 SEK
4d 4h
Golvlampa med bord, justerbar lampa, trä/metall/textil, 1900-talets mitt.
61464
Golvlampa med bord, justerbar lampa, trä/metall/textil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud500 SEK
6d 1h
Tamburmajor, kromad metall, 1900-talets senare del.
61473
Tamburmajor, kromad metall, 1900-talets senare del.
Aktuellt bud100 SEK
6d 1h
Tidningsbord, bemålad teak/string, "Numretto", K.A. Fredriksson, Värnamo, 1900-talets andra hälft.
61475
Tidningsbord, bemålad teak/string, "Numretto", K.A. Fredriksson, Värnamo, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud100 SEK
6d 1h
Soffbord, björk/glasskiva, 1900-talets första hälft.
61477
Soffbord, björk/glasskiva, 1900-talets första hälft.
Startbud100 SEK
6d 2h
Klädhängare, trä/metall,
61479
Klädhängare, trä/metall,
Aktuellt bud250 SEK
6d 2h
Snurrfåtölj med fotpall, textil/metall.
61483
Snurrfåtölj med fotpall, textil/metall.
Aktuellt bud200 SEK
6d 2h
Reclinerfåtölj med fotpall, konstskinn/bok.
61487
Reclinerfåtölj med fotpall, konstskinn/bok.
Aktuellt bud225 SEK
6d 2h
Koffert, trä/metall.
61490
Koffert, trä/metall.
Startbud100 SEK
6d 2h
Gungstol, flätade bananlöv, "Gullholmen", IKEA PS.
61492
Gungstol, flätade bananlöv, "Gullholmen", IKEA PS.
Startbud100 SEK
6d 2h
Sittsäckar, 2 st, textil, Star Collection.
61499
Sittsäckar, 2 st, textil, Star Collection.
Startbud100 SEK
6d 2h
Soffgrupp, 3 delar, textil/trä.
61501
Soffgrupp, 3 delar, textil/trä.
Aktuellt bud100 SEK
6d 2h
Säng, ställbar, med fjärrkontroll.
61505
Säng, ställbar, med fjärrkontroll.
Aktuellt bud100 SEK
6d 2h
Byrå, 6 lådor, oljad ek.
61510
Byrå, 6 lådor, oljad ek.
Startbud100 SEK
6d 2h
Vitrinskåp, 4 skåp varav en har 2 lådor, mahogny, gustaviansk stil, 1900-tal.
61512
Vitrinskåp, 4 skåp varav en har 2 lådor, mahogny, gustaviansk stil, 1900-tal.
Aktuellt bud400 SEK
6d 2h
Barnstolar, 4 st, hopfällbara, trä, Brevetti Reguitti, Italien.
61514
Barnstolar, 4 st, hopfällbara, trä, Brevetti Reguitti, Italien.
Startbud100 SEK
6d 2h
Sängram på hjul, metall.
61515
Sängram på hjul, metall.
Startbud100 SEK
6d 2h
Sängram på hjul, metall.
61516
Sängram på hjul, metall.
Startbud100 SEK
6d 2h
Piedestal, trä/sten, 1900-tal.
61517
Piedestal, trä/sten, 1900-tal.
Aktuellt bud100 SEK
6d 3h
Kontorsstol, snurrbar, trä/skinn.
61518
Kontorsstol, snurrbar, trä/skinn.
Startbud100 SEK
6d 3h
Fotpall, snurrbar, skinn/metall.
61522
Fotpall, snurrbar, skinn/metall.
Startbud100 SEK
6d 3h
Piedestal, trä/sten, 1900-tal.
61525
Piedestal, trä/sten, 1900-tal.
Aktuellt bud100 SEK
6d 3h
Hylla, furu.
61527
Hylla, furu.
Startbud100 SEK
6d 3h
Stringhylla, 5-plan, teak/metall.
61531
Stringhylla, 5-plan, teak/metall.
Aktuellt bud850 SEK
6d 3h
Stringhylla, 5-plan, teak/metall.
61532
Stringhylla, 5-plan, teak/metall.
Aktuellt bud500 SEK
6d 3h
Dynvar, 10 st.
61533
Dynvar, 10 st.
Aktuellt bud125 SEK
6d 3h
Dukar och handdukar, 21 delar, linne.
61535
Dukar och handdukar, 21 delar, linne.
Aktuellt bud175 SEK
6d 3h
Dukar, ett parti, linne.
61536
Dukar, ett parti, linne.
Aktuellt bud200 SEK
6d 3h
Bord, trä.
61538
Bord, trä.
Aktuellt bud100 SEK
6d 3h
Utdragssoffa, trä/textil.
61540
Utdragssoffa, trä/textil.
Startbud100 SEK
6d 3h
Dukar, ett parti, linne.
61543
Dukar, ett parti, linne.
Aktuellt bud450 SEK
6d 3h
Brasskärm, metall.
61544
Brasskärm, metall.
Aktuellt bud100 SEK
6d 3h
Hylla, furu.
61552
Hylla, furu.
Aktuellt bud125 SEK
6d 3h
Bord och vägghylla, trä.
61554
Bord och vägghylla, trä.
Aktuellt bud100 SEK
9d 1h
Väggskåp/skrivskåp, furu.
61570
Väggskåp/skrivskåp, furu.
Startbud100 SEK
9d 1h
Soffbord, teak, 1900-talets senare del.
61571
Soffbord, teak, 1900-talets senare del.
Aktuellt bud100 SEK
9d 1h
Carl Malmsten, "Vapensmeden", karmstolar , 2 st, björk/textil.
61572
Carl Malmsten, "Vapensmeden", karmstolar , 2 st, björk/textil.
Aktuellt bud225 SEK
9d 1h
Bord, bok, Gärsnäs Möbler.
61573
Bord, bok, Gärsnäs Möbler.
Aktuellt bud175 SEK
9d 1h
Säng, ställbar, Viking, med fjärrkontroll samt tillbehör.
61575
Säng, ställbar, Viking, med fjärrkontroll samt tillbehör.
Aktuellt bud125 SEK
9d 1h
Yngvar Sandström, bänk, ek, "Tokyo", Triva-serien för NK.
61576
Yngvar Sandström, bänk, ek, "Tokyo", Triva-serien för NK.
Aktuellt bud750 SEK
9d 2h
Sideboard, 3 lådor och 2 skåp, teak, 1900-talets senare del.
61578
Sideboard, 3 lådor och 2 skåp, teak, 1900-talets senare del.
Aktuellt bud750 SEK
9d 2h
Skrivbord, höj/sänkbart, trä/metall.
61580
Skrivbord, höj/sänkbart, trä/metall.
Startbud100 SEK
9d 2h
Fyrverkerilådor, 4 st, trä.
61582
Fyrverkerilådor, 4 st, trä.
Aktuellt bud100 SEK
9d 2h
Piedestal, trä.
61585
Piedestal, trä.
Aktuellt bud175 SEK
9d 2h
Kamelsadelpallar, 2 st, trä/skinn.
61589
Kamelsadelpallar, 2 st, trä/skinn.
Startbud100 SEK
9d 2h
Piedestal, björk.
61590
Piedestal, björk.
Startbud100 SEK
9d 2h
Bord med speldosa, trä/textil, Italien, 1900-tal.
61591
Bord med speldosa, trä/textil, Italien, 1900-tal.
Startbud100 SEK
Kontakt

Ystads Auktioner

Östra Zinkgatan 3

27139 Ystad

0411-35 02 30

info@ystadsauktioner.se

Öppettider

Mån: 13-18

Tis: 13-18

Ons 13-19

Tors: Stängt

Fre: 11-14

Lör & Sön: Stängt

Följ oss

© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.