Kategorier

1
5d 4h
Vitrinskåp med belysning, 2 skåp och 2 lådor, trä/glas.
61421
Vitrinskåp med belysning, 2 skåp och 2 lådor, trä/glas.
Aktuellt bud850 SEK
5d 5h
Matsalsgrupp, 5 delar, trä/textil, gustaviansk stil.
61444
Matsalsgrupp, 5 delar, trä/textil, gustaviansk stil.
Startbud100 SEK
5d 5h
Hylla, 3 hyllplan och 2 skåp, teak, 1900-talets andra hälft.
61445
Hylla, 3 hyllplan och 2 skåp, teak, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud125 SEK
5d 5h
Hylla, 5 lådor, teak.
61448
Hylla, 5 lådor, teak.
Aktuellt bud350 SEK
5d 5h
Spegel, förgylld ram, rokokostil, 1900-tal.
61450
Spegel, förgylld ram, rokokostil, 1900-tal.
Aktuellt bud125 SEK
5d 5h
Bruno Mathsson, klaffbord på hjul, trä/metall, "Berit", Mathsson International, Värnamo, 1900-tal.
61452
Bruno Mathsson, klaffbord på hjul, trä/metall, "Berit", Mathsson International, Värnamo, 1900-tal.
Aktuellt bud550 SEK
5d 5h
Herrbetjänt, metall/sten.
61455
Herrbetjänt, metall/sten.
Startbud100 SEK
5d 5h
Åke Fribyter, fåtölj samt fotpall, skinn/trä, "Kroken", Nelo Möbler.
61462
Åke Fribyter, fåtölj samt fotpall, skinn/trä, "Kroken", Nelo Möbler.
Aktuellt bud175 SEK
5d 5h
Golvlampa med bord, justerbar lampa, trä/metall/textil, 1900-talets mitt.
61464
Golvlampa med bord, justerbar lampa, trä/metall/textil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud350 SEK
7d 3h
Tamburmajor, kromad metall, 1900-talets senare del.
61473
Tamburmajor, kromad metall, 1900-talets senare del.
Aktuellt bud100 SEK
7d 3h
Tidningsbord, bemålad teak/string, "Numretto", K.A. Fredriksson, Värnamo, 1900-talets andra hälft.
61475
Tidningsbord, bemålad teak/string, "Numretto", K.A. Fredriksson, Värnamo, 1900-talets andra hälft.
Startbud100 SEK
7d 3h
Soffbord, björk/glasskiva, 1900-talets första hälft.
61477
Soffbord, björk/glasskiva, 1900-talets första hälft.
Startbud100 SEK
7d 3h
Klädhängare, trä/metall,
61479
Klädhängare, trä/metall,
Aktuellt bud250 SEK
7d 3h
Snurrfåtölj med fotpall, textil/metall.
61483
Snurrfåtölj med fotpall, textil/metall.
Aktuellt bud200 SEK
7d 3h
Reclinerfåtölj med fotpall, konstskinn/bok.
61487
Reclinerfåtölj med fotpall, konstskinn/bok.
Aktuellt bud225 SEK
7d 3h
Koffert, trä/metall.
61490
Koffert, trä/metall.
Startbud100 SEK
7d 4h
Gungstol, flätade bananlöv, "Gullholmen", IKEA PS.
61492
Gungstol, flätade bananlöv, "Gullholmen", IKEA PS.
Startbud100 SEK
7d 4h
Sittsäckar, 2 st, textil, Star Collection.
61499
Sittsäckar, 2 st, textil, Star Collection.
Startbud100 SEK
7d 4h
Soffgrupp, 3 delar, textil/trä.
61501
Soffgrupp, 3 delar, textil/trä.
Aktuellt bud100 SEK
7d 4h
Säng, ställbar, med fjärrkontroll.
61505
Säng, ställbar, med fjärrkontroll.
Aktuellt bud100 SEK
7d 4h
Byrå, 6 lådor, oljad ek.
61510
Byrå, 6 lådor, oljad ek.
Startbud100 SEK
7d 4h
Vitrinskåp, 4 skåp varav en har 2 lådor, mahogny, gustaviansk stil, 1900-tal.
61512
Vitrinskåp, 4 skåp varav en har 2 lådor, mahogny, gustaviansk stil, 1900-tal.
Aktuellt bud300 SEK
7d 4h
Barnstolar, 4 st, hopfällbara, trä, Brevetti Reguitti, Italien.
61514
Barnstolar, 4 st, hopfällbara, trä, Brevetti Reguitti, Italien.
Startbud100 SEK
7d 4h
Sängram på hjul, metall.
61515
Sängram på hjul, metall.
Startbud100 SEK
7d 4h
Sängram på hjul, metall.
61516
Sängram på hjul, metall.
Startbud100 SEK
7d 4h
Piedestal, trä/sten, 1900-tal.
61517
Piedestal, trä/sten, 1900-tal.
Startbud100 SEK
7d 4h
Kontorsstol, snurrbar, trä/skinn.
61518
Kontorsstol, snurrbar, trä/skinn.
Startbud100 SEK
7d 4h
Fotpall, snurrbar, skinn/metall.
61522
Fotpall, snurrbar, skinn/metall.
Startbud100 SEK
7d 4h
Piedestal, trä/sten, 1900-tal.
61525
Piedestal, trä/sten, 1900-tal.
Startbud100 SEK
7d 4h
Hylla, furu.
61527
Hylla, furu.
Startbud100 SEK
7d 4h
Stringhylla, 5-plan, teak/metall.
61531
Stringhylla, 5-plan, teak/metall.
Aktuellt bud850 SEK
7d 5h
Stringhylla, 5-plan, teak/metall.
61532
Stringhylla, 5-plan, teak/metall.
Aktuellt bud500 SEK
7d 5h
Dynvar, 10 st.
61533
Dynvar, 10 st.
Aktuellt bud125 SEK
7d 5h
Dukar och handdukar, 21 delar, linne.
61535
Dukar och handdukar, 21 delar, linne.
Aktuellt bud175 SEK
7d 5h
Dukar, ett parti, linne.
61536
Dukar, ett parti, linne.
Aktuellt bud100 SEK
7d 5h
Bord, trä.
61538
Bord, trä.
Aktuellt bud100 SEK
7d 5h
Utdragssoffa, trä/textil.
61540
Utdragssoffa, trä/textil.
Startbud100 SEK
7d 5h
Dukar, ett parti, linne.
61543
Dukar, ett parti, linne.
Aktuellt bud125 SEK
7d 5h
Brasskärm, metall.
61544
Brasskärm, metall.
Aktuellt bud100 SEK
7d 5h
Hylla, furu.
61552
Hylla, furu.
Aktuellt bud100 SEK
7d 5h
Bord och vägghylla, trä.
61554
Bord och vägghylla, trä.
Aktuellt bud100 SEK
10d 3h
Väggskåp/skrivskåp, furu.
61570
Väggskåp/skrivskåp, furu.
Startbud100 SEK
10d 3h
Soffbord, teak, 1900-talets senare del.
61571
Soffbord, teak, 1900-talets senare del.
Aktuellt bud100 SEK
10d 3h
Carl Malmsten, "Vapensmeden", karmstolar , 2 st, björk/textil.
61572
Carl Malmsten, "Vapensmeden", karmstolar , 2 st, björk/textil.
Aktuellt bud225 SEK
10d 3h
Bord, bok, Gärsnäs Möbler.
61573
Bord, bok, Gärsnäs Möbler.
Aktuellt bud125 SEK
10d 3h
Säng, ställbar, Viking, med fjärrkontroll samt tillbehör.
61575
Säng, ställbar, Viking, med fjärrkontroll samt tillbehör.
Aktuellt bud100 SEK
10d 3h
Yngvar Sandström, bänk, ek, "Tokyo", Triva-serien för NK.
61576
Yngvar Sandström, bänk, ek, "Tokyo", Triva-serien för NK.
Aktuellt bud650 SEK
10d 3h
Sideboard, 3 lådor och 2 skåp, teak, 1900-talets senare del.
61578
Sideboard, 3 lådor och 2 skåp, teak, 1900-talets senare del.
Aktuellt bud750 SEK
Kontakt

Ystads Auktioner

Östra Zinkgatan 3

27139 Ystad

0411-35 02 30

info@ystadsauktioner.se

Öppettider

Mån: 13-18

Tis: 13-18

Ons 13-19

Tors: Stängt

Fre: 11-14

Lör & Sön: Stängt

Följ oss

© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.