- Möbler & InredningRensa filter

61421
Vitrinskåp med belysning, 2 skåp och 2 lådor, trä/glas.
Aktuellt bud850 SEK

61444
Matsalsgrupp, 5 delar, trä/textil, gustaviansk stil.
Startbud100 SEK

61445
Hylla, 3 hyllplan och 2 skåp, teak, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud125 SEK

61448
Hylla, 5 lådor, teak.
Aktuellt bud350 SEK

61450
Spegel, förgylld ram, rokokostil, 1900-tal.
Aktuellt bud125 SEK

61452
Bruno Mathsson, klaffbord på hjul, trä/metall, "Berit", Mathsson International, Värnamo, 1900-tal.
Aktuellt bud550 SEK

61455
Herrbetjänt, metall/sten.
Startbud100 SEK

61462
Åke Fribyter, fåtölj samt fotpall, skinn/trä, "Kroken", Nelo Möbler.
Aktuellt bud175 SEK

61464
Golvlampa med bord, justerbar lampa, trä/metall/textil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud350 SEK

61473
Tamburmajor, kromad metall, 1900-talets senare del.
Aktuellt bud100 SEK

61475
Tidningsbord, bemålad teak/string, "Numretto", K.A. Fredriksson, Värnamo, 1900-talets andra hälft.
Startbud100 SEK

61477
Soffbord, björk/glasskiva, 1900-talets första hälft.
Startbud100 SEK

61479
Klädhängare, trä/metall,
Aktuellt bud250 SEK

61483
Snurrfåtölj med fotpall, textil/metall.
Aktuellt bud200 SEK

61487
Reclinerfåtölj med fotpall, konstskinn/bok.
Aktuellt bud225 SEK

61490
Koffert, trä/metall.
Startbud100 SEK

61492
Gungstol, flätade bananlöv, "Gullholmen", IKEA PS.
Startbud100 SEK

61499
Sittsäckar, 2 st, textil, Star Collection.
Startbud100 SEK

61501
Soffgrupp, 3 delar, textil/trä.
Aktuellt bud100 SEK

61505
Säng, ställbar, med fjärrkontroll.
Aktuellt bud100 SEK

61510
Byrå, 6 lådor, oljad ek.
Startbud100 SEK

61512
Vitrinskåp, 4 skåp varav en har 2 lådor, mahogny, gustaviansk stil, 1900-tal.
Aktuellt bud300 SEK

61514
Barnstolar, 4 st, hopfällbara, trä, Brevetti Reguitti, Italien.
Startbud100 SEK

61515
Sängram på hjul, metall.
Startbud100 SEK

61516
Sängram på hjul, metall.
Startbud100 SEK

61517
Piedestal, trä/sten, 1900-tal.
Startbud100 SEK

61518
Kontorsstol, snurrbar, trä/skinn.
Startbud100 SEK

61522
Fotpall, snurrbar, skinn/metall.
Startbud100 SEK

61525
Startbud100 SEK

61527
Hylla, furu.
Startbud100 SEK

61531
Stringhylla, 5-plan, teak/metall.
Aktuellt bud850 SEK

61532
Aktuellt bud500 SEK

61533
Dynvar, 10 st.
Aktuellt bud125 SEK

61535
Dukar och handdukar, 21 delar, linne.
Aktuellt bud175 SEK

61536
Dukar, ett parti, linne.
Aktuellt bud100 SEK

61538
Bord, trä.
Aktuellt bud100 SEK

61540
Utdragssoffa, trä/textil.
Startbud100 SEK

61543
Dukar, ett parti, linne.
Aktuellt bud125 SEK

61544
Brasskärm, metall.
Aktuellt bud100 SEK

61552
Hylla, furu.
Aktuellt bud100 SEK

61554
Bord och vägghylla, trä.
Aktuellt bud100 SEK

61570
Väggskåp/skrivskåp, furu.
Startbud100 SEK

61571
Soffbord, teak, 1900-talets senare del.
Aktuellt bud100 SEK

61572
Carl Malmsten, "Vapensmeden", karmstolar , 2 st, björk/textil.
Aktuellt bud225 SEK

61573
Bord, bok, Gärsnäs Möbler.
Aktuellt bud125 SEK

61575
Säng, ställbar, Viking, med fjärrkontroll samt tillbehör.
Aktuellt bud100 SEK

61576
Yngvar Sandström, bänk, ek, "Tokyo", Triva-serien för NK.
Aktuellt bud650 SEK

61578
Sideboard, 3 lådor och 2 skåp, teak, 1900-talets senare del.
Aktuellt bud750 SEK