Kategorier

9d 16h
Taklampor, ett par, lackerad plåt, "Hinken", Per Sundstedt, Kosta Lampan.
61098
Taklampor, ett par, lackerad plåt, "Hinken", Per Sundstedt, Kosta Lampan.
Startbud100 SEK
9d 16h
Plädar, ett par, ull.
60438
Plädar, ett par, ull.
Aktuellt bud125 SEK
9d 16h
Fotogenlampor, 3+2 st, glas/mässing, Strömshaga.
61103
Fotogenlampor, 3+2 st, glas/mässing, Strömshaga.
Aktuellt bud300 SEK
9d 16h
Handdukar, 11 st, linne.
61107
Handdukar, 11 st, linne.
Aktuellt bud250 SEK
9d 16h
Handdukar, 12 st, linne.
61108
Handdukar, 12 st, linne.
Aktuellt bud350 SEK
9d 16h
Armbandsur, Omega Seamaster Quartz.
60479
Armbandsur, Omega Seamaster Quartz.
Aktuellt bud600 SEK
Värdering2 000 SEK
9d 16h
Barnservisdelar, 4+5 set, plast/metall, Elsa Beskow, Rätt Start.
61110
Barnservisdelar, 4+5 set, plast/metall, Elsa Beskow, Rätt Start.
Aktuellt bud400 SEK
9d 16h
Lakan m.m, med spets och brodyr, ett parti.
61111
Lakan m.m, med spets och brodyr, ett parti.
Aktuellt bud200 SEK
9d 16h
Fotogenlampor, 2+1 st, mässing/glas.
61112
Fotogenlampor, 2+1 st, mässing/glas.
Aktuellt bud300 SEK
9d 16h
Kinesiska dekorationsföremål och bok, 10 delar, olika material.
61113
Kinesiska dekorationsföremål och bok, 10 delar, olika material.
Startbud100 SEK
9d 16h
Handdukar, 11 st, linne.
61114
Handdukar, 11 st, linne.
Aktuellt bud225 SEK
9d 16h
Taklampa, mässing, House Doctor.
61115
Taklampa, mässing, House Doctor.
Startbud100 SEK
9d 16h
Lakan med spets och brodyr , ett parti.
61116
Lakan med spets och brodyr , ett parti.
Aktuellt bud100 SEK
9d 16h
Brödburk, keramik.
61117
Brödburk, keramik.
Startbud100 SEK
9d 16h
Lakan och örngott med spets och brodyr, ett parti.
61118
Lakan och örngott med spets och brodyr, ett parti.
Startbud100 SEK
9d 16h
Lantmäteriutrustning, metall/trä, bl.a Topcon.
60570
Lantmäteriutrustning, metall/trä, bl.a Topcon.
Aktuellt bud100 SEK
9d 16h
Vägglyktor, 3 st, koppar/glas.
60563
Vägglyktor, 3 st, koppar/glas.
Aktuellt bud100 SEK
9d 16h
Vägglyktor, 4 st, koppar/glas.
60565
Vägglyktor, 4 st, koppar/glas.
Aktuellt bud150 SEK
9d 16h
Lakan med spets och brodyr m.m, ett parti.
61122
Lakan med spets och brodyr m.m, ett parti.
Aktuellt bud200 SEK
9d 16h
Rullator, AC873, SeniorSam.
60406
Rullator, AC873, SeniorSam.
Aktuellt bud100 SEK
9d 16h
Bok, Svenska Gods och Gårdar del VIII, Skåne sydöstra delen, 1944.
61125
Bok, Svenska Gods och Gårdar del VIII, Skåne sydöstra delen, 1944.
Aktuellt bud125 SEK
9d 16h
Tryck, äldre modebilder, 9 st.
61126
Tryck, äldre modebilder, 9 st.
Aktuellt bud100 SEK
9d 17h
Kerstin Stenman, ''Var är min kokbok?'', akvarell, signerad.
61127
Kerstin Stenman, ''Var är min kokbok?'', akvarell, signerad.
Aktuellt bud250 SEK
9d 17h
Kittel, koppar.
61128
Kittel, koppar.
Aktuellt bud125 SEK
9d 17h
Telefonhylla, trä/metall.
61129
Telefonhylla, trä/metall.
Aktuellt bud100 SEK
9d 17h
Fiol, trä, Aubert, Johann Bruck, Music Pool.
61130
Fiol, trä, Aubert, Johann Bruck, Music Pool.
Aktuellt bud225 SEK
9d 17h
Vägghylla, trä.
61131
Vägghylla, trä.
Aktuellt bud100 SEK
9d 17h
Taklampa, metall, snäckskalsmodell, samtida.
61132
Taklampa, metall, snäckskalsmodell, samtida.
Aktuellt bud100 SEK
9d 17h
Super Nintendo spel, kontroller m.m, ett parti, bl.a Blackhawk och Super Soccer.
61133
Super Nintendo spel, kontroller m.m, ett parti, bl.a Blackhawk och Super Soccer.
Aktuellt bud225 SEK
9d 17h
Menorah, malm, Ekbergs Malm.
61134
Menorah, malm, Ekbergs Malm.
Aktuellt bud100 SEK
9d 17h
Skrivbord, 5 lådor, bemålat trä, 1900-tal.
61135
Skrivbord, 5 lådor, bemålat trä, 1900-tal.
Aktuellt bud100 SEK
9d 17h
Kerstin Danielsson, skål, stengods, signerad.
61136
Kerstin Danielsson, skål, stengods, signerad.
Aktuellt bud650 SEK
9d 17h
Stol och bord, 3 delar, bambu/glas/rotting.
61137
Stol och bord, 3 delar, bambu/glas/rotting.
Aktuellt bud100 SEK
9d 17h
Fåtölj, Stressless, textil/trä, 2000-tal.
61138
Fåtölj, Stressless, textil/trä, 2000-tal.
Aktuellt bud150 SEK
9d 17h
Bryggeriflaskor, 3 st, varav 2 st med träställning.
61139
Bryggeriflaskor, 3 st, varav 2 st med träställning.
Startbud100 SEK
9d 17h
Soffbord, trä, 1900-talets första hälft.
61140
Soffbord, trä, 1900-talets första hälft.
Startbud100 SEK
9d 17h
Kalevala Koru, burk med lock, björk, monogramsignerad, Finland.
61141
Kalevala Koru, burk med lock, björk, monogramsignerad, Finland.
Aktuellt bud175 SEK
9d 17h
Våt- och torrdammsugare, WD 1200/30, Biltema.
61142
Våt- och torrdammsugare, WD 1200/30, Biltema.
Aktuellt bud100 SEK
9d 17h
Brickor, skålar m.m, ett parti, trä, mestadels Söwe-Konst, Sövestad.
61143
Brickor, skålar m.m, ett parti, trä, mestadels Söwe-Konst, Sövestad.
Aktuellt bud125 SEK
9d 17h
Väggställ, emalj, Kockums.
61144
Väggställ, emalj, Kockums.
Aktuellt bud300 SEK
9d 17h
Cykelkärra, metall.
61145
Cykelkärra, metall.
Aktuellt bud225 SEK
9d 17h
Perukvas, porslin, Kina.
61146
Perukvas, porslin, Kina.
Aktuellt bud175 SEK
9d 17h
Sigrid Richter, skålfat, keramik, Rörstrand, monogramsignerad.
61147
Sigrid Richter, skålfat, keramik, Rörstrand, monogramsignerad.
Aktuellt bud200 SEK
9d 17h
Högtryckstvätt, Nilfisk C125.3, samt tillbehör.
61148
Högtryckstvätt, Nilfisk C125.3, samt tillbehör.
Aktuellt bud350 SEK
9d 17h
Herman Fogelin, skulptur, ''Bagdad Café'', stengods, signerad.
61149
Herman Fogelin, skulptur, ''Bagdad Café'', stengods, signerad.
Aktuellt bud400 SEK
9d 17h
Figuriner, 3 st, keramik, Bing & Gröndahl, Tengra och Lladro.
61150
Figuriner, 3 st, keramik, Bing & Gröndahl, Tengra och Lladro.
Aktuellt bud100 SEK
9d 17h
Handdukar, ett parti, linne.
61151
Handdukar, ett parti, linne.
Aktuellt bud200 SEK
9d 17h
Trumset, bl.a Wesper.
61152
Trumset, bl.a Wesper.
Aktuellt bud350 SEK
Kontakt

Ystads Auktioner

Östra Zinkgatan 3

27139 Ystad

0411-35 02 30

info@ystadsauktioner.se

Öppettider

Mån: 13-18

Tis: 13-18

Ons 13-19

Tors: Stängt

Fre: 11-14

Lör & Sön: Stängt

Följ oss

© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.