SV
Kortast tid kvar

61153
Dalahästar, 5 st, trä, Mora.
Aktuellt bud400 SEK

61154
Bordslampa, mässing/glas.
Aktuellt bud200 SEK

61155
Ulf S Nilsson, litografi nr 231/360, signerad.
Startbud100 SEK

61156
Mikrovågsugn, FAR, D90D25ETL-T2.
Aktuellt bud100 SEK

61157
Jan Härstedt, olja på duk, signerad, 1988.
Startbud100 SEK

61158
Odlingstunnel samt delar, metall/plast.
Startbud100 SEK

61159
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad A Jerlów.
Aktuellt bud100 SEK

61160
Rullskidor, 2 par, salomonbindningar, Skigo och Eagle Sport.
Aktuellt bud100 SEK

61161
Vägskylt, A19 Älg, metall.
Aktuellt bud100 SEK

61162
Pärlor m.m till smyckestillverking, ett parti.
Aktuellt bud350 SEK

61163
Matta, ull.
Aktuellt bud100 SEK

61164
Pussel, 5 st, bl.a Ravensburger.
Aktuellt bud100 SEK

61165
Vattenskidor, Watski Fusion, samt fodral.
Aktuellt bud150 SEK

61167
Pärlor m.m till smyckestillverking, ett parti.
Aktuellt bud200 SEK

61168
Dockhus samt tillbehör, plast/trä, LOL Surprise.
Aktuellt bud100 SEK

61169
Leksakslyftkran och bilar, 1+3 st, plast, bl.a Dinkie Toys.
Aktuellt bud100 SEK

61170
Gustav Rudberg, litografier, 2 st, numrerade och signerade.
Aktuellt bud225 SEK

61171
Pärlor m.m till smyckestillverkning, ett parti.
Aktuellt bud200 SEK

61172
Fåtölj, bok/textil.
Startbud100 SEK

61173
Korgar och fat, 3 delar, flätade.
Aktuellt bud225 SEK

61175
Pärlor m.m till smyckestillverking, ett parti.
Aktuellt bud200 SEK

61177
Tapetserarbord, hopfällbart, trä.
Aktuellt bud125 SEK

61178
Marknadsbord, hopfällbart, trä.
Aktuellt bud150 SEK

61179
Fönster, 4 st, gjutjärn/glas.
Aktuellt bud250 SEK

61180
Pussel, 5 st, bl.a Jumbo.
Startbud100 SEK

61181
Nils Dardel, "Exotiskt", tryck, 15 st, i mapp, signerade i trycket.
Startbud100 SEK

61182
Smyckeskrin och bijouterier, ett parti.
Aktuellt bud100 SEK

61183
Bok, "Svenskt Glas", Wahlström och Widstrand, omtryck 1999.
Aktuellt bud125 SEK

61184
Carolina Gynning, tryck, tygtryck och värmeunderlägg, 3 st, Gynning Design.
Startbud100 SEK

61185
Ortelius kartor, tryck, 3 st.
Startbud100 SEK

61186
Bijouterier, ett parti.
Aktuellt bud100 SEK

61187
Keramikmålning och tygmålningar, 3 delar, Asien.
Startbud100 SEK

61188
Helge Lundström, litografi nr 150/300, signerad, daterad -98.
Startbud100 SEK

61189
Gerhard Wihlborg, olja på duk, signerad, daterad -77.
Aktuellt bud750 SEK
Värdering1 500 - 2 000 SEK

61190
Jozefina Krosno, skål på fot, glas, Polen.
Aktuellt bud150 SEK

61191
Bertil Vallien, "Rainbow", skål, glas, Kosta Boda, signerad.
Aktuellt bud100 SEK

61192
Vrilskål, trä, monogramsignerad HA, daterad 1969.
Startbud100 SEK

61193
Bijouterier, ett parti, bl. a silver.
Aktuellt bud100 SEK

61194
Keramik, 13 delar, Kia på Utö.
Aktuellt bud125 SEK

61195
Ove Olson, olja på duk, signerad.
Aktuellt bud100 SEK

61196
Inger Kihlman, etsning nr 115/125, signerad, daterad -82.
Aktuellt bud100 SEK

61197
LEGO Duplo, tågset, med tillbehör.
Startbud100 SEK

61198
Pussel, 5 st, Jan van Haasteren, Jumbo.
Aktuellt bud350 SEK

61199
Oidentifierad konstnär, "Lurblåsaren i Ystad", olja på pannå, otydligt signerad.
Startbud100 SEK

61200
Vinetiketter, ca 600 st.
Startbud100 SEK

61201
Skivspelare, AKAI AP-100.
Aktuellt bud100 SEK

61202
Taklampa, 5 ljuspunkter, metall/glas, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud125 SEK

61203
Miniatyrtavlor, 10 st, olja på papper uppklistrat på pannå, olika konstnärer, 5 st signerade.
Aktuellt bud100 SEK

Öppettider
Mån: 13-18
Tis: 13-18
Ons 13-19
Tors: Stängt
Fre: 11-14
Lör & Sön: Stängt
© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.


