11d 17h
61252
Aktuellt bud3 100 SEK
11d 17h
Flintdolk och spjutspets, sannolikt neolitikum.
61253
Startbud100 SEK
11d 17h
Allmogetextil, 5 delar.
61254
Allmogetextil, 5 delar.
Startbud100 SEK
11d 17h
Bordsdukar, 5 st, bl.a med broderi.
61255
Aktuellt bud100 SEK
11d 17h
Handdukar m.m, ett parti, linne, 1900-tal.
61256
Aktuellt bud100 SEK
11d 17h
Förkläden till folkdräkter m.m, 8 delar, 1800/1900-tal.
61257
Aktuellt bud225 SEK
11d 17h
Oidentifierad konstnär, blandteknik, signerad N. Wendin.
61258
Startbud100 SEK
11d 17h
60537
Aktuellt bud100 SEK
11d 18h
Bordsdukar och servetter , ett parti.
61260
Aktuellt bud100 SEK
11d 18h
Playmobil, ett parti.
61261
Playmobil, ett parti.
Aktuellt bud100 SEK
11d 18h
60720
Aktuellt bud1 200 SEK
Värdering8 000 SEK
14d 16h
61262
Startbud100 SEK
14d 16h
Delar till fotogenlampor, ett parti, glas/mässing/porslin.
61263
Startbud100 SEK
14d 16h
61264
Aktuellt bud100 SEK
14d 16h
Ryamatta, ull, "Maya", Nordiska Kompaniet, 1970/80-tal.
61265
Startbud100 SEK
14d 16h
Rostfritt, ett parti.
61266
Rostfritt, ett parti.
Startbud100 SEK
14d 16h
Figurin, porslin, Liadro.
61267
Figurin, porslin, Liadro.
Startbud100 SEK
14d 16h
61268
Startbud100 SEK
14d 16h
Bordslampa, onyx/gulmetall, typ 60, Nafa, 1960-tal.
60113
Aktuellt bud100 SEK
14d 16h
Nattljusstakar, ett par, mässing, Skultuna.
61270
Aktuellt bud100 SEK
14d 16h
61271
Aktuellt bud175 SEK
14d 16h
Bertil Vallien, skål på fot, Boda.
61272
Startbud100 SEK
14d 16h
Mormorsfilt, virkad.
61273
Mormorsfilt, virkad.
Startbud100 SEK
14d 16h
61274
Startbud100 SEK
14d 16h
Kaffebryggare, Moccamaster.
61275
Kaffebryggare, Moccamaster.
Aktuellt bud175 SEK
14d 16h
Krus och ytterfoder, 6 delar, keramik, bl.a Rörstrand.
61276
Startbud100 SEK
14d 16h
Piedestaler, 2 st, trä.
61277
Piedestaler, 2 st, trä.
Startbud100 SEK
14d 16h
Tomtar, ett parti, keramik, 1900-tal.
61278
Aktuellt bud175 SEK
14d 16h
Dammsugare, Miele Complete C3.
61279
Startbud100 SEK
14d 16h
61280
Aktuellt bud225 SEK
14d 16h
Hallbyrå, 2 lådor och lucka, teak, 1900-talets andra hälft.
61281
Aktuellt bud150 SEK
14d 16h
Gunvor Olin-Grönquist, assietter, 12 st, stengods, "Kosmos", Arabia.
61282
Startbud100 SEK
14d 16h
Piedestal, bronserat trä/stenskiva, empirestil, 1900-tal.
61283
Startbud100 SEK
14d 16h
Dragspel, Granesso, Hagström, 1900-tal.
61284
Aktuellt bud150 SEK
14d 17h
Syskrin på ben, trä.
61285
Syskrin på ben, trä.
Startbud100 SEK
14d 17h
Carl Julius, "Tjäder", olja på duk, signerad.
61286
Aktuellt bud100 SEK
14d 17h
Gustav Robé, olja på duk, signerad, daterad (18)99.
61288
Aktuellt bud100 SEK
14d 17h
Pottskåp, trä.
61290
Pottskåp, trä.
Startbud100 SEK
14d 17h
Kontorsstolar, 2 st, trä/metall, höj/sänkbara, snurrbara.
61291
Startbud100 SEK
14d 17h
Skedar, tänger m.m, 10 delar, silver.
61292
Aktuellt bud100 SEK
14d 17h
61293
Startbud100 SEK
14d 17h
Bordsur, glas, Orrefors.
61294
Bordsur, glas, Orrefors.
Startbud100 SEK
14d 17h
Fickur, 4 st, silver/mässing.
61295
Fickur, 4 st, silver/mässing.
Aktuellt bud125 SEK
14d 17h
Armbandsur, dam, Omega.
61296
Armbandsur, dam, Omega.
Aktuellt bud125 SEK
14d 17h
Bankett, trä/textil, 1900-tal.
61297
Startbud100 SEK
14d 17h
Sockerskrin, silver 830, Tyskland, svenska importstämplar.
61298
Aktuellt bud400 SEK
14d 17h
Karmstolar, ett par, trä/textil, 1900-tal.
61299
Startbud100 SEK
14d 17h
Kaffeskedar, 8 st, silver, "Svenska floran", GEWE.
61300
Aktuellt bud225 SEK