SV
Kortast tid kvar

61301
Fåtöljer, ett par, textil/trä. 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud100 SEK

61302
Minnesmynt, 8 st, 3 st silver 925.
Aktuellt bud175 SEK

61303
Figurin, stengods, häst, Sica, Italien.
Startbud100 SEK

61304
Anna-Lisa Thomson, fat, lergods, ''Havsflora'', Upsala Ekeby.
Startbud100 SEK

61305
Serveringsbricka, teak, Söwe-Konst, Sövestad.
Startbud100 SEK

61306
Karmstol, ek/skinn, jugend.
Startbud100 SEK

61307
Taklampa, glas/mässing, 1970-tal.
Aktuellt bud100 SEK

61308
Matsalsskåp, trä, gustaviansk stil, 1900-tal.
Startbud100 SEK

61309
Matsalsgrupp, 7 delar, trä, gustaviansk stil, 1900-tal.
Aktuellt bud100 SEK

61310
Taklampa, 6 ljuspunkter, glas/mässing.
Startbud100 SEK

61311
Takkrona, 6 ljuspunkter, mässing/glas.
Startbud100 SEK

61312
Skänk, 4 skåp samt 5 lådor i ett skåp, trä, gustaviansk stil, 1900-tal, City Möbler AB Tibro.
Startbud100 SEK

61313
Carl Fagerlund, taklampa, mässing/glas, Orrefors.
Startbud100 SEK

61314
Renè Lalique, skål på fot, glas, ''Elizabeth'', Lalique, Paris, Frankrike, signerad.
Aktuellt bud150 SEK

61315
Kommod, avlutad furu, 1900-tal.
Aktuellt bud100 SEK

61316
Stilbyrå, 3 lådor, trä/marmorskiva, rokokostil, 1900-tal.
Aktuellt bud150 SEK

61317
Väggbonader, 5 st, allmogetextil.
Aktuellt bud100 SEK

61318
Barometer, trä/mässing, H.M Drottningens Hovleverantör, etikettmärkt Engströms Ur-ställning, Stockholm.
Aktuellt bud100 SEK

61319
Jordglob med belysning, Scan-Globe, Danmark, 1976.
Aktuellt bud100 SEK

61320
Mjölkkanna och kaffepannor, 3 delar, koppar.
Aktuellt bud200 SEK

61321
Krus och vas, 3 delar, stengods, Höganäs och Vallåkra.
Aktuellt bud100 SEK

61322
Krus, stengods, 12 liter, Höganäs.
Aktuellt bud150 SEK

61323
Tomtar, 5 st, terrakotta/plastmaterial, Gräfenroda och Heissner.
Aktuellt bud175 SEK

61324
Bokhylla med skåp, teak, 1900-talets andra hälft.
Startbud100 SEK

61325
Lego, ett parti, samt ritningar.
Aktuellt bud100 SEK

61326
Skrivbord, 7 lådor, teak, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud100 SEK

61327
Bokhylla, 4 lådor, teak, 1900-talets andra hälft.
Startbud100 SEK

61328
Matta, orientalisk, handknuten, ull.
Aktuellt bud100 SEK

61329
Gallerimatta, orientalisk stil, ull.
Aktuellt bud150 SEK

61330
Matta, Hossienabad, orientalisk, handknuten, ull.
Startbud100 SEK

61331
Mangelkorg, flätad.
Aktuellt bud100 SEK

61332
Lego, ett parti, samt ritningar.
Aktuellt bud100 SEK

61333
Smart-TV, Samsung UE40J6285SU, med fjärrkontroll.
Aktuellt bud100 SEK

61334
Vaser m.m, 13 st, keramik/trä/plast, bl.a Syco Keramik.
Startbud100 SEK

61335
Bestickservis, 71 delar, nysilver, Chippendale.
Aktuellt bud175 SEK

61336
Väggur, trä/glas/metall, Brobi.
Startbud100 SEK

61337
Lampkupor, 2 st, glas.
Startbud100 SEK

61338
Bestickservis, 48 delar, nysilver, "Märtha".
Aktuellt bud100 SEK

61339
Köksassistent, Electrolux Assistent, samt tillbehör.
Aktuellt bud100 SEK

61340
Grytor och kastrull, 3+1 st, gjutjärn/emaljerat, bl.a Kockums.
Aktuellt bud150 SEK

61341
Svenska frimärken, årssatser, 6 st, 1975-1980.
Aktuellt bud100 SEK

61342
Vinöppnare och vinluftare, metall/glas/plast, Leif Mannerström.
Startbud100 SEK

61343
Mangel, Elektro Helios.
Aktuellt bud100 SEK

61344
Lego Duplo, ett parti, plast.
Startbud100 SEK

61345
Mustang City Komfort, herrcykel, 28 tum, 5 växlar.
Startbud100 SEK

61346
Plunta och bägare, 1+4+6 st, tenn, i lådor, trä, Scandia Tenn.
Aktuellt bud100 SEK

61347
Piedestal, trä.
Startbud100 SEK

61348
Balja, koppar.
Aktuellt bud250 SEK

Öppettider
Mån: 13-18
Tis: 13-18
Ons 13-19
Tors: Stängt
Fre: 11-14
Lör & Sön: Stängt
© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.


