Kategorier

13d 4h
Snurrfåtöljer, 4 st, plast/konstskinn/metall, 2000-tal.
60473
Snurrfåtöljer, 4 st, plast/konstskinn/metall, 2000-tal.
Startbud100 SEK
13d 4h
Fotogentaklampa, 3 ljuspunkter inkluderat fotogenlampan, metall/glas.
60492
Fotogentaklampa, 3 ljuspunkter inkluderat fotogenlampan, metall/glas.
Startbud100 SEK
13d 4h
Karin Mobring, skåp med underrede, 2 st, trä/glas, "Vadstena", IKEA, 1900-tal.
60524
Karin Mobring, skåp med underrede, 2 st, trä/glas, "Vadstena", IKEA, 1900-tal.
Startbud100 SEK
13d 4h
Symaskin, FEIYUE FY2200LCD.
60535
Symaskin, FEIYUE FY2200LCD.
Startbud100 SEK
13d 4h
Symaskin, Brother VX 661S.
60585
Symaskin, Brother VX 661S.
Startbud100 SEK
13d 4h
Bordslampa, keramik/metall/textil, Nittsjö.
60593
Bordslampa, keramik/metall/textil, Nittsjö.
Startbud100 SEK
13d 4h
Skrivbord, 5 lådor, 2 skåp, ek.
60601
Skrivbord, 5 lådor, 2 skåp, ek.
Startbud100 SEK
13d 4h
Böcker om trädgård och växter, 10 st.
60614
Böcker om trädgård och växter, 10 st.
Startbud100 SEK
13d 4h
Gotthard Sandberg, ''Utsikt från S Åkarp'', olja på duk, signerad, 1933.
60622
Gotthard Sandberg, ''Utsikt från S Åkarp'', olja på duk, signerad, 1933.
Aktuellt bud100 SEK
13d 4h
Ryamatta, figural, ull, 1950-tal.
60880
Ryamatta, figural, ull, 1950-tal.
Startbud100 SEK
13d 4h
Väggfält, lackarbete med reliefmotiv, trä/ben, Kina, 1900-tal.
60925
Väggfält, lackarbete med reliefmotiv, trä/ben, Kina, 1900-tal.
Startbud100 SEK
13d 4h
Vas, keramik, "Ivory", Rörstrand, 1900-tal.
60936
Vas, keramik, "Ivory", Rörstrand, 1900-tal.
Startbud100 SEK
13d 4h
Vitrinskåp med belysning, trä/glas/metall.
60956
Vitrinskåp med belysning, trä/glas/metall.
Startbud100 SEK
13d 4h
Taklampa, glas, ''Zero'', Tyringe.
60986
Taklampa, glas, ''Zero'', Tyringe.
Startbud100 SEK
13d 4h
Krus, 3 st, keramik, Göteborg och Gustafsberg.
60784
Krus, 3 st, keramik, Göteborg och Gustafsberg.
Startbud100 SEK
13d 4h
Mattor, 2 st, orientaliska, bl.a Indo Gabbeh, handknutna, ull.
60796
Mattor, 2 st, orientaliska, bl.a Indo Gabbeh, handknutna, ull.
Startbud100 SEK
13d 4h
Pläd/sängöverkast, virkad.
60858
Pläd/sängöverkast, virkad.
Startbud100 SEK
13d 4h
Jacek K. Mieliwodzki, ''Strövstigen'', olja på pannå, signerad.
60663
Jacek K. Mieliwodzki, ''Strövstigen'', olja på pannå, signerad.
Startbud100 SEK
13d 4h
Skolplanscher, 2 st, textil/trä.
60710
Skolplanscher, 2 st, textil/trä.
Startbud100 SEK
13d 5h
Ljushållare till vägg, ett par, metall.
60730
Ljushållare till vägg, ett par, metall.
Startbud100 SEK
13d 5h
Piedestal, keramik.
60758
Piedestal, keramik.
Startbud100 SEK
Kontakt

Ystads Auktioner

Östra Zinkgatan 3

27139 Ystad

0411-35 02 30

info@ystadsauktioner.se

Öppettider

Mån: 13-18

Tis: 13-18

Ons 13-19

Tors: Stängt

Fre: 11-14

Lör & Sön: Stängt

Följ oss

© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.