4d 10h
Ringar, 3 st, förlovnings/vigsel/alliansring, guld 18k.
61396
Aktuellt bud9 000 SEK
4d 10h
Armlänk, x-länk, guld 18K, 1973.
61399
Aktuellt bud9 000 SEK
4d 10h
Armlänk, bismark, guld 18K, 1965.
61400
Aktuellt bud8 600 SEK
4d 10h
Halslänk, bismarck, doserad, guld 18K.
61402
Aktuellt bud8 400 SEK
4d 10h
Manschettknappar, ett par, guld 18K, 2018.
61403
Aktuellt bud3 300 SEK
4d 10h
Myntsamling, ett parti, blandade valutor , mestadels svenska.
61361
Aktuellt bud2 900 SEK
4d 10h
Guld, 3 delar, 18K.
61398
Guld, 3 delar, 18K.
Aktuellt bud2 500 SEK
4d 11h
Bakelsegafflar, 12 st, silver 830, ''Valdres'', Thorvald Marthinsen, Norge.
61422
Aktuellt bud2 500 SEK
2d 10h
Skedar, tänger m.m, 10 delar, silver.
61292
Aktuellt bud2 000 SEK
2d 10h
Sockerskrin, silver 830, Tyskland, svenska importstämplar.
61298
Aktuellt bud2 000 SEK
2d 12h
Gabriel van Rooyen, olja på pannå, signerad, 1798.
60718
Aktuellt bud2 000 SEK
Värdering8 000 - 10 000 SEK
2d 11h
61312
Aktuellt bud1 700 SEK
2d 11h
Skrivbord, 7 lådor, teak, 1900-talets andra hälft.
61326
Aktuellt bud1 400 SEK
9d 12h
Wii, xbox, Nintendo 64, Playstation 3 m.m, ett parti.
60268
Aktuellt bud1 300 SEK
6d 10h
Luftpistol, Feinwerkerbau, Westinger & Altenburger, Mod 65, Tyskland.
61507
Aktuellt bud1 200 SEK
2d 10h
61271
Aktuellt bud1 100 SEK
6d 11h
Ring, guld 18K med sten, 1971.
61528
Aktuellt bud1 100 SEK
9d 10h
Kaffeskedar, 11 st, Carl Philip, silver 830.
61605
Aktuellt bud1 100 SEK
2d 10h
Minnesmynt, 8 st, 3 st silver 925.
61302
Aktuellt bud1 000 SEK
9d 10h
Kaffeskedar, 12 st, silver 830, ''Rådhus''.
61607
Aktuellt bud1 000 SEK
11d 11h
Eileen Gray, efter, sidobord, glas/krom, 1900-talets andra hälft.
61780
Aktuellt bud950 SEK
2d 10h
Kaffebryggare, Moccamaster.
61275
Kaffebryggare, Moccamaster.
Aktuellt bud900 SEK
4d 11h
Vitrinskåp med belysning, 2 skåp och 2 lådor, trä/glas.
61421
Aktuellt bud850 SEK
6d 11h
Stringhylla, 5-plan, teak/metall.
61531
Aktuellt bud850 SEK
9d 12h
Nintendo NES, spelkonsol 2 st handkontroller, 4 st spel, tillbehör.
61673
Aktuellt bud850 SEK
11d 10h
Ring, guld 18k med sten, 1963.
61690
Aktuellt bud850 SEK
2d 10h
Gunvor Olin-Grönquist, assietter, 12 st, stengods, "Kosmos", Arabia.
61282
Aktuellt bud800 SEK
4d 11h
Kaffeskedar, 12 st, silver 830, ''Valdres'', Thorvald Marthinsen, Norge.
61423
Aktuellt bud800 SEK
9d 11h
Kaj E. Jönsson, träfigur, signerad KEJ, Hannas, 1968.
61644
Aktuellt bud800 SEK
9d 11h
Kaj E. Jönsson, träfigurer, 3 delar, gubbar signerad KEJ.
61646
Aktuellt bud800 SEK
2d 11h
Matsalsgrupp, 7 delar, trä, gustaviansk stil, 1900-tal.
61309
Aktuellt bud750 SEK
2d 11h
Renè Lalique, skål på fot, glas, ''Elizabeth'', Lalique, Paris, Frankrike, signerad.
61314
Aktuellt bud750 SEK
2d 11h
Bokhylla med skåp, teak, 1900-talets andra hälft.
61324
Aktuellt bud750 SEK
2d 12h
Edvin Ollers, glasservis, 66 delar, glas, "Elon", Kosta Boda.
61354
Aktuellt bud750 SEK
9d 10h
Sideboard, 3 lådor och 2 skåp, teak, 1900-talets senare del.
61578
Aktuellt bud750 SEK
2d 12h
Kaffebryggare med termoskanna, Technivorm Moccamaster.
61349
Aktuellt bud700 SEK
6d 10h
Ångtvätt, Kärcher SC 5, med tillbehör.
61493
Aktuellt bud700 SEK
2d 10h
Kaffeskedar, 8 st, silver, "Svenska floran", GEWE.
61300
Aktuellt bud650 SEK
4d 11h
Lisa Larson, figurin, stengods, ''Johanna", Gustavsberg.
61406
Aktuellt bud650 SEK
Värdering2 000 SEK
4d 11h
Silver, 13 delar, 830-925.
61420
Silver, 13 delar, 830-925.
Aktuellt bud650 SEK
9d 10h
Yngvar Sandström, bänk, ek, "Tokyo", Triva-serien för NK.
61576
Aktuellt bud650 SEK
9d 11h
Trågsoffa och karmstol, trä/textil, rokokostil, 1800-tal.
61631
Aktuellt bud650 SEK
2d 10h
Hallbyrå, 2 lådor och lucka, teak, 1900-talets andra hälft.
61281
Aktuellt bud600 SEK
2d 12h
Balja, koppar.
61348
Balja, koppar.
Aktuellt bud600 SEK
4d 10h
Fritz Kallenberg, glasservis, 37 delar, "Pyramid", Boda, 1900-tal.
61375
Aktuellt bud600 SEK
2d 10h
Dammsugare, Miele Complete C3.
61279
Aktuellt bud550 SEK
2d 11h
Matsalsskåp, trä, gustaviansk stil, 1900-tal.
61308
Aktuellt bud550 SEK
2d 11h
Matta, Hossienabad, orientalisk, handknuten, ull.
61330
Aktuellt bud550 SEK