SV
Högsta bud

61333
Smart-TV, Samsung UE40J6285SU, med fjärrkontroll.
Aktuellt bud550 SEK

61452
Bruno Mathsson, klaffbord på hjul, trä/metall, "Berit", Mathsson International, Värnamo, 1900-tal.
Aktuellt bud550 SEK

61641
Matta, orientalisk, handknuten, ull.
Aktuellt bud550 SEK

61645
Gallerimatta, Iran, handknuten, ull.
Aktuellt bud550 SEK

61293
Charlotte Rude & Hjördis Olsson-Une, "GoGo", fåtöljer, ett par, kanvas/stål, IKEA, 1970-tal.
Aktuellt bud500 SEK

61315
Kommod, avlutad furu, 1900-tal.
Aktuellt bud500 SEK

61343
Mangel, Elektro Helios.
Aktuellt bud500 SEK

61358
Matservis, 34 delar, flintgods, ''Asiatic Pheasant'', Enoch Wedgwood, England.
Aktuellt bud500 SEK

61464
Golvlampa med bord, justerbar lampa, trä/metall/textil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud500 SEK

61532
Stringhylla, 5-plan, teak/metall.
Aktuellt bud500 SEK

61584
Trumset, Eagle, med cymbaler, Sabian.
Aktuellt bud500 SEK
Värdering4 000 SEK

61388
Monica Bratt, dessertskålar, 13 st, glas, "Puck", Reijmyre.
Aktuellt bud450 SEK

61727
Fåtölj, equipaleskinn/trä, Mexico, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud450 SEK

61784
Gunnel Sahlin, glasfrukter, 4 st, Kosta Boda.
Aktuellt bud450 SEK

61295
Fickur, 4 st, silver/mässing.
Aktuellt bud400 SEK

61350
Tamburmajor, trä.
Aktuellt bud400 SEK

60289
Matservis, 49 delar, flintgods, "Vinranka", Gefle.
Aktuellt bud400 SEK

61649
Matta, Persien Bidjar, handknuten, ull.
Aktuellt bud400 SEK

61654
Matta, Hamadan, handknuten, ull.
Aktuellt bud400 SEK

61823
Kruka, terrakotta, samt fat 4 st, keramik.
Aktuellt bud400 SEK

61265
Ryamatta, ull, "Maya", Nordiska Kompaniet, 1970/80-tal.
Aktuellt bud350 SEK

61320
Mjölkkanna och kaffepannor, 3 delar, koppar.
Aktuellt bud350 SEK

61438
Balja, koppar.
Aktuellt bud350 SEK

61448
Hylla, 5 lådor, teak.
Aktuellt bud350 SEK

61461
Figurin, porslin, Wallendorf.
Aktuellt bud350 SEK

61482
Karaokestation, Fenton Live 280, samt 2 mikrofoner, DM-100.
Aktuellt bud350 SEK

61508
Smart-TV, Panasonic TX-55MX710E, med fjärrkontroll samt tillbehör.
Aktuellt bud350 SEK

61547
Vägglampor för utomhusbruk, ett par, glas/mässing, Lido.
Aktuellt bud350 SEK

61270
Nattljusstakar, ett par, mässing, Skultuna.
Aktuellt bud300 SEK

61280
Anita Nylund, burk med lock, keramik/teak, "Majas Mejeri, ur serien "Vår lilla stad", Jie.
Aktuellt bud300 SEK

61325
Lego, ett parti, samt ritningar.
Aktuellt bud300 SEK

61329
Gallerimatta, orientalisk stil, ull.
Aktuellt bud300 SEK

61345
Mustang City Komfort, herrcykel, 28 tum, 5 växlar.
Aktuellt bud300 SEK

61370
Hugo Troeds, sideboard, teak, Bjärnum, 1950/60-tal.
Aktuellt bud300 SEK

61374
Bananlådor, 3 st, trä, Fyffes, A.-B. Banankompaniet.
Aktuellt bud300 SEK

61437
Matta, orientalisk stil, ull.
Aktuellt bud300 SEK

61478
Formar, keramik/glas, bl.a "Koka", Rörstrand.
Aktuellt bud300 SEK

61481
MC-lyft, metall, Biltema 82-414.
Aktuellt bud300 SEK

61512
Vitrinskåp, 4 skåp varav en har 2 lådor, mahogny, gustaviansk stil, 1900-tal.
Aktuellt bud300 SEK

61620
Gunnar Ander, ljusstakar, ett par, Ystad Metall.
Aktuellt bud300 SEK

61653
Uppsatsskål, glas/mässing, jugend.
Aktuellt bud300 SEK

61685
Kaffeserrvis, 35 delar, porslin, ''Echt Cobalt'', Schumann Arzberg, Bavaria.
Aktuellt bud300 SEK

61686
Timo Sarpaneva, ljusstakar, ett par, glas, ''Festivo'', Iittala, Finland, monogramsignerade.
Aktuellt bud300 SEK

61689
Armlänk, guld 14k och jadestenar.
Aktuellt bud300 SEK

61789
Gunnel Sahlin, glasfrukter, 3 st, Kosta Boda.
Aktuellt bud300 SEK

61793
Sigill, maschettknappar m.m, 9 delar, militärt.
Aktuellt bud300 SEK

61818
Krukor, ett par, terrakotta.
Aktuellt bud300 SEK

61832
Böcker, 23 st, bl.a konst.
Aktuellt bud300 SEK

Öppettider
Mån: 13-18
Tis: 13-18
Ons 13-19
Tors: Stängt
Fre: 11-14
Lör & Sön: Stängt
© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.


