2d 11h
Mangelkorg, flätad.
61331
Mangelkorg, flätad.
Aktuellt bud250 SEK
2d 11h
Lego, ett parti, samt ritningar.
61332
Aktuellt bud250 SEK
2d 11h
Bestickservis, 71 delar, nysilver, Chippendale.
61335
Aktuellt bud250 SEK
4d 10h
Sängbord, trä, stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.
61369
Aktuellt bud250 SEK
4d 10h
Oscar Reutersvärd och Anders Österlin, litografier, 2 st, provtryck och nr 18/110, signerade.
61379
Aktuellt bud250 SEK
4d 10h
Bo Fajans, assietter, 10 st, keramik, 1900-taltes mitt.
61385
Aktuellt bud250 SEK
4d 11h
61419
Aktuellt bud250 SEK
6d 10h
Klädhängare, trä/metall,
61479
Klädhängare, trä/metall,
Aktuellt bud250 SEK
6d 10h
Åsa Åkerblom, "Ljusterö", rölakanmatta, ull.
61495
Aktuellt bud250 SEK
Värdering4 000 SEK
6d 11h
Anna Ehrner, vaser, 2 st, glas, "Samoa", Kosta Boda, signerad.
61545
Aktuellt bud250 SEK
6d 11h
DVD/VHS spelare, Samsung DVD-V6600.
61550
Aktuellt bud250 SEK
9d 10h
Plåtburkar och kaffepannor, 7 delar, metall, bl.a C. Nyberg, Vårberg.
61600
Aktuellt bud250 SEK
9d 11h
Blombord, trä/metall.
61622
Blombord, trä/metall.
Aktuellt bud250 SEK
9d 11h
Kaj E. Jönsson, trätavla, signerad KEJ, samt träskulptur signerad NG.
61648
Aktuellt bud250 SEK
11d 11h
Tord Björklund, sidobord, glas/krom, "Ry", IKEA, 1900-talets senare del.
61778
Aktuellt bud250 SEK
13d 10h
Ulrika Hydman Vallien, mattallrikar och djupa tallrikar, 18 delar, porslin, ''Nice Flower''.
61802
Aktuellt bud250 SEK
13d 11h
Böcker, 20 st, bl. a konst.
61836
Böcker, 20 st, bl. a konst.
Aktuellt bud250 SEK
13d 11h
Madeleine Pyk, ''Modellen. Hatten Flyger'' tusch och olja papper, signerad.
61854
Aktuellt bud250 SEK
2d 10h
61268
Aktuellt bud225 SEK
2d 10h
Mormorsfilt, virkad.
61273
Mormorsfilt, virkad.
Aktuellt bud225 SEK
2d 10h
Piedestal, bronserat trä/stenskiva, empirestil, 1900-tal.
61283
Aktuellt bud225 SEK
2d 10h
Syskrin på ben, trä.
61285
Syskrin på ben, trä.
Aktuellt bud225 SEK
2d 10h
Pottskåp, trä.
61290
Pottskåp, trä.
Aktuellt bud225 SEK
2d 11h
Taklampa, glas/mässing, 1970-tal.
61307
Aktuellt bud225 SEK
2d 11h
61328
Aktuellt bud225 SEK
2d 12h
Klockradio, JBL Horizon2 DAB, samt tillbehör.
61355
Aktuellt bud225 SEK
2d 12h
Arthur Percy, vaser, 10 st, glas, Gullaskruf, 1950-tal.
60924
Aktuellt bud225 SEK
4d 10h
Fotogenlampa, glas/mässing.
61362
Fotogenlampa, glas/mässing.
Aktuellt bud225 SEK
4d 10h
Inger Kihlman, färgetsning, provtryck, signerad, 1992.
61405
Aktuellt bud225 SEK
4d 11h
Karmstol, "Alison", med snurrfunktion, samt sidobord, textil/trä/metall.
61418
Aktuellt bud225 SEK
4d 11h
Ryamatta, Svängsta Lin.
61430
Ryamatta, Svängsta Lin.
Aktuellt bud225 SEK
4d 11h
61440
Aktuellt bud225 SEK
6d 10h
Bestickservis och brickor, 40 delar, teak/plast.
61476
Aktuellt bud225 SEK
6d 10h
Reclinerfåtölj med fotpall, konstskinn/bok.
61487
Aktuellt bud225 SEK
6d 12h
Gallerimatta, orientalisk, handknuten, ull.
61566
Aktuellt bud225 SEK
9d 10h
Carl Malmsten, "Vapensmeden", karmstolar , 2 st, björk/textil.
61572
Aktuellt bud225 SEK
9d 12h
Oidentifierad konstnär, olja på duk, monogramsignerad.
61672
Aktuellt bud225 SEK
11d 12h
Brosch, sten/guld 18k.
60703
Brosch, sten/guld 18k.
Aktuellt bud225 SEK
2d 10h
Dragspel, Granesso, Hagström, 1900-tal.
61284
Aktuellt bud200 SEK
2d 10h
Armbandsur, dam, Omega.
61296
Armbandsur, dam, Omega.
Aktuellt bud200 SEK
2d 10h
Karmstol, ek/skinn, jugend.
61306
Karmstol, ek/skinn, jugend.
Aktuellt bud200 SEK
2d 11h
Tomtar, 5 st, terrakotta/plastmaterial, Gräfenroda och Heissner.
61323
Aktuellt bud200 SEK
2d 11h
Köksassistent, Electrolux Assistent, samt tillbehör.
61339
Aktuellt bud200 SEK
2d 11h
Grytor och kastrull, 3+1 st, gjutjärn/emaljerat, bl.a Kockums.
61340
Aktuellt bud200 SEK
4d 9h
Stenbordsdukar, 5 st.
61359
Stenbordsdukar, 5 st.
Aktuellt bud200 SEK
4d 10h
Kaffeservis, 27 delar, porslin, ''Berlin Bellevue'', Rosenthal.
61366
Aktuellt bud200 SEK
4d 10h
Byrå, 3 lådor, teak, 1900-talets mitt.
61367
Aktuellt bud200 SEK
4d 11h
Solglasögon, Gucci.
61410
Solglasögon, Gucci.
Aktuellt bud200 SEK