55896 Bo Cronqvist, litografier, 3 st, signerade.

Nr. 76/180.
Nr. 99/150.
Nr. 94/150.
- Dimensions:Störst rammått: 40,5 x 35 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |