61203 Miniatyrtavlor, 10 st, olja på papper uppklistrat på pannå, olika konstnärer, 5 st signerade.

- Condition:Slitage, krackelering och fläckar förekommer.
- Dimensions:Störst: 25x20 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |