61648 Kaj E. Jönsson, trätavla, signerad KEJ, samt träskulptur signerad NG.

- Condition:Smärre bruksskick. Tavla något skev.
- Dimensions:Mått tavla: 21x26 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |