61730 Stolar, 6 st, trä/textil, rokokostil, 1900-tal.

Löstagbara sitsar.
- Condition:Bruksskick.
- Dimensions:Sitthöjd: 43 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |

Löstagbara sitsar.