61648 Kaj E. Jönsson, trätavla, signerad KEJ, samt träskulptur signerad NG.

- Skick:Smärre bruksskick. Tavla något skev.
- Storlek:Mått tavla: 21x26 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |