SV
Kortast tid kvar

61177
Tapetserarbord, hopfällbart, trä.
Aktuellt bud125 SEK

61178
Marknadsbord, hopfällbart, trä.
Aktuellt bud150 SEK

61179
Fönster, 4 st, gjutjärn/glas.
Aktuellt bud300 SEK

61180
Pussel, 5 st, bl.a Jumbo.
Aktuellt bud100 SEK

61181
Nils Dardel, "Exotiskt", tryck, 15 st, i mapp, signerade i trycket.
Startbud100 SEK

61182
Smyckeskrin och bijouterier, ett parti.
Aktuellt bud150 SEK

61183
Bok, "Svenskt Glas", Wahlström och Widstrand, omtryck 1999.
Aktuellt bud125 SEK

61184
Carolina Gynning, tryck, tygtryck och värmeunderlägg, 3 st, Gynning Design.
Startbud100 SEK

61185
Ortelius kartor, tryck, 3 st.
Startbud100 SEK

61186
Bijouterier, ett parti.
Aktuellt bud225 SEK

61187
Keramikmålning och tygmålningar, 3 delar, Asien.
Startbud100 SEK

61188
Helge Lundström, litografi nr 150/300, signerad, daterad -98.
Startbud100 SEK

61189
Gerhard Wihlborg, olja på duk, signerad, daterad -77.
Aktuellt bud850 SEK
Värdering1 500 - 2 000 SEK

61190
Jozefina Krosno, skål på fot, glas, Polen.
Aktuellt bud200 SEK

61191
Bertil Vallien, "Rainbow", skål, glas, Kosta Boda, signerad.
Aktuellt bud100 SEK

61192
Vrilskål, trä, monogramsignerad HA, daterad 1969.
Startbud100 SEK

61193
Bijouterier, ett parti, bl. a silver.
Aktuellt bud100 SEK

61194
Keramik, 13 delar, Kia på Utö.
Aktuellt bud125 SEK

61195
Ove Olson, olja på duk, signerad.
Aktuellt bud100 SEK

61196
Inger Kihlman, etsning nr 115/125, signerad, daterad -82.
Aktuellt bud100 SEK

61197
LEGO Duplo, tågset, med tillbehör.
Aktuellt bud100 SEK

61198
Pussel, 5 st, Jan van Haasteren, Jumbo.
Aktuellt bud350 SEK

61199
Oidentifierad konstnär, "Lurblåsaren i Ystad", olja på pannå, otydligt signerad.
Startbud100 SEK

61200
Vinetiketter, ca 600 st.
Startbud100 SEK

61201
Skivspelare, AKAI AP-100.
Aktuellt bud250 SEK

61202
Taklampa, 5 ljuspunkter, metall/glas, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud175 SEK

61203
Miniatyrtavlor, 10 st, olja på papper uppklistrat på pannå, olika konstnärer, 5 st signerade.
Aktuellt bud100 SEK

61204
Skrin m.m, 5 delar, metall/glas.
Aktuellt bud150 SEK

61205
Stafflier, 5 st, metall.
Aktuellt bud300 SEK

61206
Ljusstakar, 13 st, metall.
Aktuellt bud150 SEK

61207
Konduktörsväska, läder/metall.
Aktuellt bud250 SEK

61208
Glas, 4+3 st, Nachtmann, Bavaria.
Aktuellt bud100 SEK

61209
Skålar, 9 st, glas, bl.a Orrefors.
Aktuellt bud100 SEK

61210
Ljusstakar m.m, 19 st, glas, bl.a Orrefors.
Aktuellt bud100 SEK

61211
Matservis, 39 delar, flintgods, Royston, Johnson Bros, England.
Aktuellt bud100 SEK

61212
Taklampa, glas, By Rydéns.
Startbud100 SEK

61213
Albert Engström, böcker, 15 st, helfranska band, Bonnier 1950.
Startbud100 SEK

61214
Krus, 2 st, stengods, Göteborg och Rörstrand.
Aktuellt bud100 SEK

61215
Gertrud Lönegren, krus, stengods, "Primavera", Rörstrand.
Aktuellt bud100 SEK

61216
Dekorativa böcker, 34 st, halvfranska band, bl.a Leo Tolstoy och Anatole France.
Aktuellt bud100 SEK

61217
Julkrubba och juldekorationer, 14+4 delar, trä/metall/plast/keramik.
Startbud100 SEK

61218
Dekorativa böcker, 32 st, halvfranska band, bl.a Emile Zola och Jack London.
Aktuellt bud100 SEK

61219
Julljusstakar, 2 st, "Skatelöv", trä/metall.
Startbud100 SEK

61220
Dekorativa böcker, 30 st, bl.a Viktor Rydberg och Djungelboken av Rudyard Kipling.
Aktuellt bud125 SEK

61221
Flamskvävnader och vävnader, 5+2 st, textil.
Startbud100 SEK

61222
Gerhard Wihlborg, "Krokus", pastell, signerad, daterad -74.
Aktuellt bud200 SEK

61223
Robotdammsugare, Canvac QCleanR450, samt tillbehör.
Aktuellt bud100 SEK

61224
Lego, ett parti, plast.
Aktuellt bud150 SEK

Öppettider
Mån: 13-18
Tis: 13-18
Ons 13-19
Tors: Stängt
Fre: 11-14
Lör & Sön: Stängt
© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.


