SV
Kortast tid kvar

60617
Bord med iläggsskiva, skrapad furu.
Aktuellt bud450 SEK

60618
Bestickservis, 36 delar, rostfritt stål.
Aktuellt bud250 SEK

60619
Tryck och akvarell, oidentifierad konstnär för akvarell signerad M. Borg, Tryck signerad i trycket Boberg, numrerad 8/50.
Aktuellt bud100 SEK

60620
Kompressor, ABAC Pole Position LT 24.
Aktuellt bud350 SEK

60621
Servisdelar, 6 st, porslin, Måsen, Bing & Gröndahl.
Aktuellt bud250 SEK

60622
Gotthard Sandberg, ''Utsikt från S Åkarp'', olja på duk, signerad, 1933.
Aktuellt bud175 SEK

60623
Stegfot, metall/plast, Scando.
Aktuellt bud125 SEK

60624
Evert Taube, litografi nr 64/195, signerad, 1972.
Aktuellt bud500 SEK

60625
Högtryckstvätt, Kärcher 520 M.
Aktuellt bud175 SEK

60626
Göran Gidenstam, ''Blasieholmskajen'', litografi nr 113/250, signerad.
Aktuellt bud175 SEK

60627
Dammsugare, Nilfisk GD 930SP, samt dammsugarpåsar.
Aktuellt bud600 SEK

60628
Stekgryta, gjutjärn, 6,3 L, Le Creuset, Frankrike.
Aktuellt bud1 200 SEK
Värdering1 500 SEK

60629
Verktyg m.m, ett parti, bl.a Osatu.
Aktuellt bud300 SEK

60630
Josef Ekberg, vas, stengods, ''Sgrafitto'', signerad, Gustavsberg, 1917.
Aktuellt bud400 SEK

60631
Bertil Vallien, vas, glas, Artist Collection, Kosta Boda.
Aktuellt bud225 SEK

60632
Figurin, glas, Murano, Italien.
Aktuellt bud225 SEK

60633
Jordglob med belysning, Räth Politiska Jordglob, 1974.
Aktuellt bud250 SEK

60634
Burk med lock, poppel, Söwe-Konst Sövestad.
Aktuellt bud100 SEK

60635
Hylla på hjul, trä.
Startbud100 SEK

60636
Skålar, 2 st, pil/kastanj, Söwe-Konst, Sövestad.
Aktuellt bud125 SEK

60637
Vaser, 4 st, keramik, bl.a Rörstrand.
Aktuellt bud100 SEK

60638
Keramik, ett parti.
Aktuellt bud500 SEK

60639
Geod och ljuslykta, agat/saltsten.
Aktuellt bud175 SEK

60640
Smart-TV, Samsung UE40J5205AK, med väggfäste.
Aktuellt bud175 SEK

60641
Anna Ehrner och Monica Backström, Vaser, 2 st, glas, Kosta Boda, bl.a ''Atoll''.
Aktuellt bud150 SEK

60642
Bordsdekorationer, 3 st, trä/metall.
Aktuellt bud100 SEK

60643
Bordsdekorationer, 2 st, metall.
Aktuellt bud125 SEK

60644
Duk och stenbordsduk.
Aktuellt bud125 SEK

60645
Litografier, olika konstnärer, signerade och numrerade.
Startbud100 SEK

60646
Klocka för vägghängning, gjutjärn.
Aktuellt bud400 SEK

60647
Ljuskrona, 5 ljuspunkter, metall/glas, barockstil, 1900-tal.
Aktuellt bud100 SEK

60648
Koffertar, 3 st, trä/metall/skinn.
Aktuellt bud300 SEK

60649
Kamera, Konica FC-1, med blixt och väska.
Aktuellt bud150 SEK

60650
Kuddar, ett parti.
Aktuellt bud100 SEK

60651
Salongsmatta, Tunisien, handknuten, ull.
Aktuellt bud500 SEK
Värdering3 000 - 4 000 SEK

60652
Bordslampa, glas, Bergboms, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud150 SEK

60653
Luftkylare på hjul, plast, Klarstein Air Cooler.
Aktuellt bud125 SEK

60654
Golvlampa, metall/plast, IKEA.
Aktuellt bud100 SEK

60655
Tamburmajor, trä.
Aktuellt bud225 SEK

60656
Gräsklippare m.m, ett parti, bl.a Bosch.
Aktuellt bud100 SEK

60657
Skottkärra, metall/plast, AB P.J Håkanssons Mek. Verkstad.
Aktuellt bud250 SEK

60658
Trampbilar, 2 st, metall/plast.
Aktuellt bud100 SEK

60659
Rullator, metall/plast, Trust Care.
Aktuellt bud150 SEK

59764
Emily Eyres, tillskriven, olja på duk, signerad E. Eyres.
Aktuellt bud500 SEK
Värdering2 000 SEK

60109
Matta, Hamadan, handknuten, ull.
Aktuellt bud450 SEK

59898
Bijouterier, ett parti.
Startbud100 SEK

59582
Bröllopskimono, siden, broderad dekor, Japan, 1900-talets senare hälft.
Aktuellt bud800 SEK

60660
Kaarina Kellomäki, gardinvåder, ett par, ''Keisarin Puutarhassa'', Marimekko, Finland, 1966.
Aktuellt bud225 SEK

Öppettider
Mån: 13-18
Tis: 13-18
Ons 13-19
Tors: Stängt
Fre: 11-14
Lör & Sön: Stängt
© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.


