Kategorier

8d 20h
Tryck, äldre modebilder, 9 st.
61126
Tryck, äldre modebilder, 9 st.
Aktuellt bud125 SEK
8d 20h
Kerstin Stenman, ''Var är min kokbok?'', akvarell, signerad.
61127
Kerstin Stenman, ''Var är min kokbok?'', akvarell, signerad.
Aktuellt bud250 SEK
8d 20h
Kittel, koppar.
61128
Kittel, koppar.
Aktuellt bud150 SEK
8d 20h
Telefonhylla, trä/metall.
61129
Telefonhylla, trä/metall.
Aktuellt bud100 SEK
8d 20h
Fiol, trä, Aubert, Johann Bruck, Music Pool.
61130
Fiol, trä, Aubert, Johann Bruck, Music Pool.
Aktuellt bud300 SEK
8d 20h
Vägghylla, trä.
61131
Vägghylla, trä.
Aktuellt bud100 SEK
8d 20h
Taklampa, metall, snäckskalsmodell, samtida.
61132
Taklampa, metall, snäckskalsmodell, samtida.
Aktuellt bud100 SEK
8d 20h
Super Nintendo spel, kontroller m.m, ett parti, bl.a Blackhawk och Super Soccer.
61133
Super Nintendo spel, kontroller m.m, ett parti, bl.a Blackhawk och Super Soccer.
Aktuellt bud350 SEK
8d 20h
Menorah, malm, Ekbergs Malm.
61134
Menorah, malm, Ekbergs Malm.
Aktuellt bud100 SEK
8d 21h
Skrivbord, 5 lådor, bemålat trä, 1900-tal.
61135
Skrivbord, 5 lådor, bemålat trä, 1900-tal.
Aktuellt bud125 SEK
8d 21h
Kerstin Danielsson, skål, stengods, signerad.
61136
Kerstin Danielsson, skål, stengods, signerad.
Aktuellt bud650 SEK
8d 21h
Stol och bord, 3 delar, bambu/glas/rotting.
61137
Stol och bord, 3 delar, bambu/glas/rotting.
Aktuellt bud125 SEK
8d 21h
Fåtölj, Stressless, textil/trä, 2000-tal.
61138
Fåtölj, Stressless, textil/trä, 2000-tal.
Aktuellt bud150 SEK
8d 21h
Bryggeriflaskor, 3 st, varav 2 st med träställning.
61139
Bryggeriflaskor, 3 st, varav 2 st med träställning.
Startbud100 SEK
8d 21h
Soffbord, trä, 1900-talets första hälft.
61140
Soffbord, trä, 1900-talets första hälft.
Startbud100 SEK
8d 21h
Kalevala Koru, burk med lock, björk, monogramsignerad, Finland.
61141
Kalevala Koru, burk med lock, björk, monogramsignerad, Finland.
Aktuellt bud300 SEK
8d 21h
Våt- och torrdammsugare, WD 1200/30, Biltema.
61142
Våt- och torrdammsugare, WD 1200/30, Biltema.
Aktuellt bud100 SEK
8d 21h
Brickor, skålar m.m, ett parti, trä, mestadels Söwe-Konst, Sövestad.
61143
Brickor, skålar m.m, ett parti, trä, mestadels Söwe-Konst, Sövestad.
Aktuellt bud125 SEK
8d 21h
Väggställ, emalj, Kockums.
61144
Väggställ, emalj, Kockums.
Aktuellt bud300 SEK
8d 21h
Cykelkärra, metall.
61145
Cykelkärra, metall.
Aktuellt bud225 SEK
8d 21h
Perukvas, porslin, Kina.
61146
Perukvas, porslin, Kina.
Aktuellt bud175 SEK
8d 21h
Sigrid Richter, skålfat, keramik, Rörstrand, monogramsignerad.
61147
Sigrid Richter, skålfat, keramik, Rörstrand, monogramsignerad.
Aktuellt bud200 SEK
8d 21h
Högtryckstvätt, Nilfisk C125.3, samt tillbehör.
61148
Högtryckstvätt, Nilfisk C125.3, samt tillbehör.
Aktuellt bud350 SEK
8d 21h
Herman Fogelin, skulptur, ''Bagdad Café'', stengods, signerad.
61149
Herman Fogelin, skulptur, ''Bagdad Café'', stengods, signerad.
Aktuellt bud400 SEK
8d 21h
Figuriner, 3 st, keramik, Bing & Gröndahl, Tengra och Lladro.
61150
Figuriner, 3 st, keramik, Bing & Gröndahl, Tengra och Lladro.
Aktuellt bud150 SEK
8d 21h
Handdukar, ett parti, linne.
61151
Handdukar, ett parti, linne.
Aktuellt bud200 SEK
8d 21h
Trumset, bl.a Wesper.
61152
Trumset, bl.a Wesper.
Aktuellt bud350 SEK
8d 21h
Dalahästar, 5 st, trä, Mora.
61153
Dalahästar, 5 st, trä, Mora.
Aktuellt bud400 SEK
8d 21h
Bordslampa, mässing/glas.
61154
Bordslampa, mässing/glas.
Aktuellt bud200 SEK
8d 21h
Ulf S Nilsson, litografi nr 231/360, signerad.
61155
Ulf S Nilsson, litografi nr 231/360, signerad.
Startbud100 SEK
8d 21h
Mikrovågsugn, FAR, D90D25ETL-T2.
61156
Mikrovågsugn, FAR, D90D25ETL-T2.
Aktuellt bud100 SEK
8d 21h
Jan Härstedt, olja på duk, signerad, 1988.
61157
Jan Härstedt, olja på duk, signerad, 1988.
Startbud100 SEK
8d 21h
Odlingstunnel samt delar, metall/plast.
61158
Odlingstunnel samt delar, metall/plast.
Startbud100 SEK
8d 21h
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad A Jerlów.
61159
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad A Jerlów.
Aktuellt bud150 SEK
8d 21h
Rullskidor, 2 par, salomonbindningar, Skigo och Eagle Sport.
61160
Rullskidor, 2 par, salomonbindningar, Skigo och Eagle Sport.
Aktuellt bud100 SEK
8d 21h
Vägskylt, A19 Älg, metall.
61161
Vägskylt, A19 Älg, metall.
Aktuellt bud150 SEK
8d 21h
Pärlor m.m till smyckestillverking, ett parti.
61162
Pärlor m.m till smyckestillverking, ett parti.
Aktuellt bud350 SEK
8d 21h
Matta, ull.
61163
Matta, ull.
Aktuellt bud100 SEK
8d 21h
Pussel, 5 st, bl.a Ravensburger.
61164
Pussel, 5 st, bl.a Ravensburger.
Aktuellt bud150 SEK
8d 21h
Vattenskidor, Watski Fusion, samt fodral.
61165
Vattenskidor, Watski Fusion, samt fodral.
Aktuellt bud150 SEK
8d 21h
Pärlor m.m till smyckestillverking, ett parti.
61167
Pärlor m.m till smyckestillverking, ett parti.
Aktuellt bud225 SEK
8d 21h
Dockhus samt tillbehör, plast/trä, LOL Surprise.
61168
Dockhus samt tillbehör, plast/trä, LOL Surprise.
Aktuellt bud100 SEK
8d 21h
Leksakslyftkran och bilar, 1+3 st, plast, bl.a Dinkie Toys.
61169
Leksakslyftkran och bilar, 1+3 st, plast, bl.a Dinkie Toys.
Aktuellt bud100 SEK
8d 21h
Gustav Rudberg, litografier, 2 st, numrerade och signerade.
61170
Gustav Rudberg, litografier, 2 st, numrerade och signerade.
Aktuellt bud225 SEK
8d 21h
Pärlor m.m till smyckestillverkning, ett parti.
61171
Pärlor m.m till smyckestillverkning, ett parti.
Aktuellt bud225 SEK
8d 21h
Fåtölj, bok/textil.
61172
Fåtölj, bok/textil.
Startbud100 SEK
8d 21h
Korgar och fat, 3 delar, flätade.
61173
Korgar och fat, 3 delar, flätade.
Aktuellt bud225 SEK
8d 21h
Pärlor m.m till smyckestillverking, ett parti.
61175
Pärlor m.m till smyckestillverking, ett parti.
Aktuellt bud225 SEK
Kontakt

Ystads Auktioner

Östra Zinkgatan 3

27139 Ystad

0411-35 02 30

info@ystadsauktioner.se

Öppettider

Mån: 13-18

Tis: 13-18

Ons 13-19

Tors: Stängt

Fre: 11-14

Lör & Sön: Stängt

Följ oss

© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.