SV
Kortast tid kvar

61126
Tryck, äldre modebilder, 9 st.
Aktuellt bud125 SEK

61127
Kerstin Stenman, ''Var är min kokbok?'', akvarell, signerad.
Aktuellt bud250 SEK

61128
Kittel, koppar.
Aktuellt bud150 SEK

61129
Telefonhylla, trä/metall.
Aktuellt bud100 SEK

61130
Fiol, trä, Aubert, Johann Bruck, Music Pool.
Aktuellt bud300 SEK

61131
Vägghylla, trä.
Aktuellt bud100 SEK

61132
Taklampa, metall, snäckskalsmodell, samtida.
Aktuellt bud100 SEK

61133
Super Nintendo spel, kontroller m.m, ett parti, bl.a Blackhawk och Super Soccer.
Aktuellt bud350 SEK

61134
Menorah, malm, Ekbergs Malm.
Aktuellt bud100 SEK

61135
Skrivbord, 5 lådor, bemålat trä, 1900-tal.
Aktuellt bud125 SEK

61136
Kerstin Danielsson, skål, stengods, signerad.
Aktuellt bud650 SEK

61137
Stol och bord, 3 delar, bambu/glas/rotting.
Aktuellt bud125 SEK

61138
Fåtölj, Stressless, textil/trä, 2000-tal.
Aktuellt bud150 SEK

61139
Bryggeriflaskor, 3 st, varav 2 st med träställning.
Startbud100 SEK

61140
Soffbord, trä, 1900-talets första hälft.
Startbud100 SEK

61141
Kalevala Koru, burk med lock, björk, monogramsignerad, Finland.
Aktuellt bud300 SEK

61142
Våt- och torrdammsugare, WD 1200/30, Biltema.
Aktuellt bud100 SEK

61143
Brickor, skålar m.m, ett parti, trä, mestadels Söwe-Konst, Sövestad.
Aktuellt bud125 SEK

61144
Väggställ, emalj, Kockums.
Aktuellt bud300 SEK

61145
Cykelkärra, metall.
Aktuellt bud225 SEK

61146
Perukvas, porslin, Kina.
Aktuellt bud175 SEK

61147
Sigrid Richter, skålfat, keramik, Rörstrand, monogramsignerad.
Aktuellt bud200 SEK

61148
Högtryckstvätt, Nilfisk C125.3, samt tillbehör.
Aktuellt bud350 SEK

61149
Herman Fogelin, skulptur, ''Bagdad Café'', stengods, signerad.
Aktuellt bud400 SEK

61150
Figuriner, 3 st, keramik, Bing & Gröndahl, Tengra och Lladro.
Aktuellt bud150 SEK

61151
Handdukar, ett parti, linne.
Aktuellt bud200 SEK

61152
Trumset, bl.a Wesper.
Aktuellt bud350 SEK

61153
Dalahästar, 5 st, trä, Mora.
Aktuellt bud400 SEK

61154
Bordslampa, mässing/glas.
Aktuellt bud200 SEK

61155
Ulf S Nilsson, litografi nr 231/360, signerad.
Startbud100 SEK

61156
Mikrovågsugn, FAR, D90D25ETL-T2.
Aktuellt bud100 SEK

61157
Jan Härstedt, olja på duk, signerad, 1988.
Startbud100 SEK

61158
Odlingstunnel samt delar, metall/plast.
Startbud100 SEK

61159
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad A Jerlów.
Aktuellt bud150 SEK

61160
Rullskidor, 2 par, salomonbindningar, Skigo och Eagle Sport.
Aktuellt bud100 SEK

61161
Vägskylt, A19 Älg, metall.
Aktuellt bud150 SEK

61162
Pärlor m.m till smyckestillverking, ett parti.
Aktuellt bud350 SEK

61163
Matta, ull.
Aktuellt bud100 SEK

61164
Pussel, 5 st, bl.a Ravensburger.
Aktuellt bud150 SEK

61165
Vattenskidor, Watski Fusion, samt fodral.
Aktuellt bud150 SEK

61167
Pärlor m.m till smyckestillverking, ett parti.
Aktuellt bud225 SEK

61168
Dockhus samt tillbehör, plast/trä, LOL Surprise.
Aktuellt bud100 SEK

61169
Leksakslyftkran och bilar, 1+3 st, plast, bl.a Dinkie Toys.
Aktuellt bud100 SEK

61170
Gustav Rudberg, litografier, 2 st, numrerade och signerade.
Aktuellt bud225 SEK

61171
Pärlor m.m till smyckestillverkning, ett parti.
Aktuellt bud225 SEK

61172
Fåtölj, bok/textil.
Startbud100 SEK

61173
Korgar och fat, 3 delar, flätade.
Aktuellt bud225 SEK

61175
Pärlor m.m till smyckestillverking, ett parti.
Aktuellt bud225 SEK

Öppettider
Mån: 13-18
Tis: 13-18
Ons 13-19
Tors: Stängt
Fre: 11-14
Lör & Sön: Stängt
© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.


