4d 5h
Vinöppnare och vinluftare, metall/glas/plast, Leif Mannerström.
61342
Startbud100 SEK
4d 5h
Mangel, Elektro Helios.
61343
Mangel, Elektro Helios.
Aktuellt bud500 SEK
4d 5h
Lego Duplo, ett parti, plast.
61344
Lego Duplo, ett parti, plast.
Startbud100 SEK
4d 5h
Mustang City Komfort, herrcykel, 28 tum, 5 växlar.
61345
Aktuellt bud175 SEK
4d 5h
Plunta och bägare, 1+4+6 st, tenn, i lådor, trä, Scandia Tenn.
61346
Aktuellt bud175 SEK
4d 5h
Piedestal, trä.
61347
Piedestal, trä.
Aktuellt bud125 SEK
4d 5h
Balja, koppar.
61348
Balja, koppar.
Aktuellt bud600 SEK
4d 5h
Kaffebryggare med termoskanna, Technivorm Moccamaster.
61349
Aktuellt bud700 SEK
4d 5h
Tamburmajor, trä.
61350
Tamburmajor, trä.
Aktuellt bud400 SEK
4d 5h
Gräsklippare, Stig 50 EL Multiclip.
61351
Aktuellt bud125 SEK
4d 5h
Blombord, bemålat trä.
61352
Blombord, bemålat trä.
Aktuellt bud175 SEK
4d 5h
Snurrfåtölj, konstskinn/krom.
61353
Snurrfåtölj, konstskinn/krom.
Aktuellt bud100 SEK
4d 5h
Edvin Ollers, glasservis, 66 delar, glas, "Elon", Kosta Boda.
61354
Aktuellt bud650 SEK
4d 5h
Klockradio, JBL Horizon2 DAB, samt tillbehör.
61355
Aktuellt bud225 SEK
4d 5h
Stilbyrå, 2 lådor, trä/stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.
61356
Aktuellt bud100 SEK
4d 5h
Årsmortlar med stöt, 4 st, mässing, Skultuna.
61357
Aktuellt bud150 SEK
4d 5h
Stege, aluminium, hopfällbar, Silkeborg Stigefabrik.
60352
Aktuellt bud150 SEK
4d 5h
Matservis, 49 delar, flintgods, "Vinranka", Gefle.
60289
Aktuellt bud300 SEK
4d 6h
Armbandsur, 7 st, bl.a Seiko och Storm.
60708
Aktuellt bud100 SEK
4d 6h
Skiftnycklar och rörtång, 6+1 st, Bahco.
59842
Aktuellt bud100 SEK
4d 6h
Gabriel van Rooyen, olja på pannå, signerad, 1798.
60718
Aktuellt bud2 000 SEK
Värdering8 000 - 10 000 SEK
4d 6h
Golvlampa, metall.
60304
Golvlampa, metall.
Startbud100 SEK
4d 6h
Stolar, 6 st, ek/textil, samtida.
60467
Startbud100 SEK
4d 6h
Arthur Percy, vaser, 10 st, glas, Gullaskruf, 1950-tal.
60924
Aktuellt bud225 SEK
6d 3h
Matservis, 34 delar, flintgods, ''Asiatic Pheasant'', Enoch  Wedgwood, England.
61358
Aktuellt bud500 SEK
6d 3h
Stenbordsdukar, 5 st.
61359
Stenbordsdukar, 5 st.
Aktuellt bud200 SEK
6d 3h
Anja Jaatinen-Winquist, kaffeservisdelar, 14 st, stengods, ''Karelia'', Arabia, Finland.
61360
Aktuellt bud100 SEK
6d 3h
Myntsamling, ett parti, blandade valutor , mestadels svenska.
61361
Aktuellt bud2 800 SEK
6d 3h
Fotogenlampa, glas/mässing.
61362
Fotogenlampa, glas/mässing.
Aktuellt bud225 SEK
6d 3h
Lampkupor, 5 st, glas.
61363
Lampkupor, 5 st, glas.
Startbud100 SEK
6d 3h
Vaser m.m, 8 delar, glas, bl.a Orrefors.
61364
Startbud100 SEK
6d 3h
Barbro Wesslander, martiniglas, 13 st, Boda Nova.
61365
Aktuellt bud125 SEK
6d 3h
Kaffeservis, 27 delar, porslin, ''Berlin Bellevue'', Rosenthal.
61366
Aktuellt bud125 SEK
6d 3h
Byrå, 3 lådor, teak, 1900-talets mitt.
61367
Aktuellt bud150 SEK
6d 3h
Sängbord, trä, stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.
61369
Aktuellt bud250 SEK
6d 3h
Hugo Troeds, sideboard, teak, Bjärnum, 1950/60-tal.
61370
Aktuellt bud300 SEK
6d 3h
Handdukar, ett parti, linne, 1900-tal.
61371
Aktuellt bud100 SEK
6d 3h
Kaffeservis, 31 delar, porslin, ''Svenska Fåglar'', Bröderna von  Wright, Fyrklövern.
61372
Aktuellt bud150 SEK
6d 3h
Handdukar, 19 st, linne.
61373
Handdukar, 19 st, linne.
Aktuellt bud125 SEK
6d 3h
Bananlådor, 3 st, trä, Fyffes, A.-B. Banankompaniet.
61374
Aktuellt bud300 SEK
6d 3h
Fritz Kallenberg, glasservis, 37 delar, "Pyramid", Boda, 1900-tal.
61375
Aktuellt bud600 SEK
6d 4h
Bendt Lauridsen, olja på duk, signerad.
61376
Aktuellt bud100 SEK
6d 4h
Valerie Olsson Komstad, olja på duk, signerad.
61378
Aktuellt bud100 SEK
6d 4h
Oscar Reutersvärd och Anders Österlin, litografier, 2 st, provtryck och nr 18/110, signerade.
61379
Aktuellt bud250 SEK
6d 4h
Glasservis med slipad dekor, 63 delar, 1900-tal.
61380
Aktuellt bud100 SEK
6d 4h
Alesandro Canzini, efter, olja på duk, signerad Canzini.
61381
Startbud100 SEK
6d 4h
Plåtburkar m.m, 17 delar, 1900-tal.
61382
Aktuellt bud125 SEK
6d 4h
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad C. Lantz.
61383
Aktuellt bud125 SEK