3d 17h
Skafthålsyxa, sten, sannolikt neolitikum.
61250
Aktuellt bud150 SEK
3d 17h
Flintyxor, 3 st, sannolikt neoliticum.
61251
Aktuellt bud125 SEK
3d 17h
61252
Aktuellt bud4 400 SEK
3d 17h
Flintdolk och spjutspets, sannolikt neolitikum.
61253
Aktuellt bud150 SEK
3d 17h
Allmogetextil, 5 delar.
61254
Allmogetextil, 5 delar.
Aktuellt bud125 SEK
3d 17h
Bordsdukar, 5 st, bl.a med broderi.
61255
Aktuellt bud125 SEK
3d 17h
Handdukar m.m, ett parti, linne, 1900-tal.
61256
Aktuellt bud450 SEK
3d 17h
Förkläden till folkdräkter m.m, 8 delar, 1800/1900-tal.
61257
Aktuellt bud450 SEK
3d 17h
Oidentifierad konstnär, blandteknik, signerad N. Wendin.
61258
Startbud100 SEK
3d 17h
60537
Aktuellt bud100 SEK
3d 17h
Bordsdukar och servetter , ett parti.
61260
Aktuellt bud250 SEK
3d 17h
Playmobil, ett parti.
61261
Playmobil, ett parti.
Aktuellt bud225 SEK
3d 17h
60720
Aktuellt bud2 000 SEK
Värdering8 000 SEK
6d 15h
61262
Aktuellt bud100 SEK
6d 15h
Delar till fotogenlampor, ett parti, glas/mässing/porslin.
61263
Startbud100 SEK
6d 15h
61264
Aktuellt bud100 SEK
6d 15h
Ryamatta, ull, "Maya", Nordiska Kompaniet, 1970/80-tal.
61265
Startbud100 SEK
6d 15h
Rostfritt, ett parti.
61266
Rostfritt, ett parti.
Aktuellt bud100 SEK
6d 15h
Figurin, porslin, Liadro.
61267
Figurin, porslin, Liadro.
Startbud100 SEK
6d 15h
61268
Aktuellt bud150 SEK
6d 15h
Bordslampa, onyx/gulmetall, typ 60, Nafa, 1960-tal.
60113
Aktuellt bud150 SEK
6d 15h
Nattljusstakar, ett par, mässing, Skultuna.
61270
Aktuellt bud200 SEK
6d 16h
61271
Aktuellt bud1 100 SEK
6d 16h
Bertil Vallien, skål på fot, Boda.
61272
Aktuellt bud100 SEK
6d 16h
Mormorsfilt, virkad.
61273
Mormorsfilt, virkad.
Aktuellt bud225 SEK
6d 16h
61274
Startbud100 SEK
6d 16h
Kaffebryggare, Moccamaster.
61275
Kaffebryggare, Moccamaster.
Aktuellt bud350 SEK
6d 16h
Krus och ytterfoder, 6 delar, keramik, bl.a Rörstrand.
61276
Startbud100 SEK
6d 16h
Piedestaler, 2 st, trä.
61277
Piedestaler, 2 st, trä.
Startbud100 SEK
6d 16h
Tomtar, ett parti, keramik, 1900-tal.
61278
Aktuellt bud175 SEK
6d 16h
Dammsugare, Miele Complete C3.
61279
Aktuellt bud500 SEK
6d 16h
61280
Aktuellt bud300 SEK
6d 16h
Hallbyrå, 2 lådor och lucka, teak, 1900-talets andra hälft.
61281
Aktuellt bud450 SEK
6d 16h
Gunvor Olin-Grönquist, assietter, 12 st, stengods, "Kosmos", Arabia.
61282
Aktuellt bud450 SEK
6d 16h
Piedestal, bronserat trä/stenskiva, empirestil, 1900-tal.
61283
Aktuellt bud225 SEK
6d 16h
Dragspel, Granesso, Hagström, 1900-tal.
61284
Aktuellt bud175 SEK
6d 16h
Syskrin på ben, trä.
61285
Syskrin på ben, trä.
Aktuellt bud100 SEK
6d 16h
Carl Julius, "Tjäder", olja på duk, signerad.
61286
Aktuellt bud100 SEK
6d 16h
Gustav Robé, olja på duk, signerad, daterad (18)99.
61288
Aktuellt bud100 SEK
6d 16h
Pottskåp, trä.
61290
Pottskåp, trä.
Aktuellt bud225 SEK
6d 16h
Kontorsstolar, 2 st, trä/metall, höj/sänkbara, snurrbara.
61291
Aktuellt bud100 SEK
6d 16h
Skedar, tänger m.m, 10 delar, silver.
61292
Aktuellt bud1 000 SEK
6d 16h
61293
Aktuellt bud500 SEK
6d 16h
Bordsur, glas, Orrefors.
61294
Bordsur, glas, Orrefors.
Startbud100 SEK
6d 16h
Fickur, 4 st, silver/mässing.
61295
Fickur, 4 st, silver/mässing.
Aktuellt bud300 SEK
6d 16h
Armbandsur, dam, Omega.
61296
Armbandsur, dam, Omega.
Aktuellt bud150 SEK
6d 16h
Bankett, trä/textil, 1900-tal.
61297
Aktuellt bud100 SEK
6d 16h
Sockerskrin, silver 830, Tyskland, svenska importstämplar.
61298
Aktuellt bud2 000 SEK