9d 14h
Taklampa, glas, ''Zero'', Tyringe.
60986
Startbud100 SEK
9d 14h
Krus, 3 st, keramik, Göteborg och Gustafsberg.
60784
Aktuellt bud100 SEK
9d 14h
Mattor, 2 st, orientaliska, bl.a Indo Gabbeh, handknutna, ull.
60796
Aktuellt bud100 SEK
9d 14h
Pläd/sängöverkast, virkad.
60858
Pläd/sängöverkast, virkad.
Aktuellt bud125 SEK
9d 14h
Jacek K. Mieliwodzki, ''Strövstigen'', olja på pannå, signerad.
60663
Aktuellt bud125 SEK
9d 14h
Skolplanscher, 2 st, textil/trä.
60710
Aktuellt bud100 SEK
9d 14h
Ljushållare till vägg, ett par, metall.
60730
Startbud100 SEK
9d 14h
Piedestal, keramik.
60758
Piedestal, keramik.
Startbud100 SEK
11d 11h
Blåslampa, brandsläckare m.m, 5 delar.
61674
Aktuellt bud100 SEK
11d 11h
Bijouterier m.m, ett parti.
61675
Bijouterier m.m, ett parti.
Aktuellt bud100 SEK
11d 11h
Matryoshka och ägg, 3 delar, trä.
61676
Aktuellt bud150 SEK
11d 11h
Stenbordsdukar och dynvar, 5 delar, allmogetextil.
61677
Aktuellt bud100 SEK
11d 11h
Bonader, stenbordsdukar m.m, ett parti, allmogetextil.
61678
Aktuellt bud100 SEK
11d 11h
Nyckelskåp, trä.
61679
Nyckelskåp, trä.
Aktuellt bud100 SEK
11d 11h
Ljuskrona, 5 st ljuspunkter, mässing, Skultuna.
61680
Aktuellt bud100 SEK
11d 11h
Golvvas, keramik, Kina.
61681
Golvvas, keramik, Kina.
Aktuellt bud125 SEK
11d 11h
Golvvas, keramik, Kina.
61682
Golvvas, keramik, Kina.
Aktuellt bud125 SEK
11d 11h
Golvvas, keramik.
61683
Golvvas, keramik.
Aktuellt bud125 SEK
11d 11h
Matservis, 57 delar, poslin, ''Winterling'', Bavaria.
61684
Aktuellt bud200 SEK
11d 11h
Kaffeserrvis, 35 delar, porslin, ''Echt Cobalt'', Schumann Arzberg, Bavaria.
61685
Aktuellt bud300 SEK
11d 11h
Timo Sarpaneva, ljusstakar, ett par, glas, ''Festivo'', Iittala, Finland, monogramsignerade.
61686
Aktuellt bud300 SEK
11d 11h
Timo Sarpaneva, ljusstakar, 2 st, glas, ''Festivo'', Iittala, Finland, monogramsignerade.
61687
Aktuellt bud175 SEK
11d 11h
Kaffe- och moccaskedar, 16 delar, silver 830, ''Carmen''.
61688
Aktuellt bud150 SEK
11d 11h
Armlänk, guld 14k och jadestenar.
61689
Aktuellt bud300 SEK
11d 11h
Ring, guld 18k med sten, 1963.
61690
Aktuellt bud850 SEK
11d 11h
Bo Hulthén, "Mutatio Imagionis", litografi  285/375, signerad, 1978.
61691
Startbud100 SEK
11d 11h
Bo Hulthén, "Mutatio Imagionis", litografi  271/375, signerad, 1978.
61692
Startbud100 SEK
11d 11h
Ulrica Hydman Vallien, fat, glas, Kosta Boda.
61693
Aktuellt bud175 SEK
11d 11h
Kamera, Chinon CM-4s, med tillbehör.
61694
Aktuellt bud150 SEK
11d 11h
Batteriladdare, Ctek XC 0.8.
61695
Batteriladdare, Ctek XC 0.8.
Aktuellt bud125 SEK
11d 11h
Solur, metall.
61696
Solur, metall.
Aktuellt bud100 SEK
11d 11h
Kanna och skålar, 7 delar, glas.
61697
Startbud100 SEK
11d 11h
Oidentifierade konstnärer, blomsterstilleben, 2 st, olja på duk, otydligt signerade.
61698
Aktuellt bud100 SEK
11d 11h
Eddy Gerhard, olja på duk, signerad.
61699
Startbud100 SEK
11d 11h
Margareta Nislander, olja på pannå, signerad.
61700
Startbud100 SEK
11d 11h
Kristina Munklinde, ''Grottfolket V'', linoleumsnitt nr 41/70, signerad.
61701
Startbud100 SEK
11d 11h
Michel Moskovtchenko, linoleumsnitt nr 8/30, signerad,1970.
61702
Startbud100 SEK
11d 11h
Jörgen Fogelquist, litografi nr 108/150, signerad.
61703
Startbud100 SEK
11d 11h
Lars Hofsjö, ''Utsikt från ett palats'', blandteknik, signerad.
61704
Startbud100 SEK
11d 11h
Oidentifierad konstnär, blyerts, signerad, 1969.
61705
Startbud100 SEK
11d 12h
Mattor, 2+1, Kina och Pakistan, handknutna, ull/bomull.
60257
Aktuellt bud125 SEK
11d 12h
Mikrofon och högtalare m.m, ett parti, bl.a Audio-Technica, Focusrite och Samsung.
60346
Aktuellt bud175 SEK
11d 12h
Soffa, skinn, furninova.
61708
Soffa, skinn, furninova.
Aktuellt bud125 SEK
11d 12h
Affisch, ''Kivik Art ´19 Ulla Viotti 23 Juni- 1 September'', Kivik Art Centre Österlen Sweden.
61709
Startbud100 SEK
11d 12h
Affisch, ''Ceramics in architecture, Public art and installation'', Barcelona 2016, Chinese Clay Art, USA.
61710
Startbud100 SEK
11d 12h
Claes Håkansson, litografi nr 66/250, signerad.
61711
Startbud100 SEK
11d 12h
Räfsa, trä.
61712
Räfsa, trä.
Startbud100 SEK
11d 12h
Olof Sandahl, ''Flyktväg'', linoleumsnitt nr 11/50, signerad, 1969.
61713
Aktuellt bud100 SEK