61124
Leksaksbilar m.m, ett parti, metall/plast/trä, bl.a Corgi och Dinky Toys.
Aktuellt bud150 SEK

60630
Josef Ekberg, vas, stengods, ''Sgrafitto'', signerad, Gustavsberg, 1917.
Aktuellt bud100 SEK

60504
Soffbord på hjul, trä/glas, 1900-tal.
Startbud100 SEK

60651
Salongsmatta, Tunisien, handknuten, ull.
Aktuellt bud100 SEK
Värdering3 000 - 4 000 SEK