1d 19h
61262
Aktuellt bud150 SEK
1d 19h
Delar till fotogenlampor, ett parti, glas/mässing/porslin.
61263
Startbud100 SEK
1d 19h
61264
Aktuellt bud100 SEK
1d 19h
Ryamatta, ull, "Maya", Nordiska Kompaniet, 1970/80-tal.
61265
Aktuellt bud350 SEK
1d 19h
Rostfritt, ett parti.
61266
Rostfritt, ett parti.
Aktuellt bud100 SEK
1d 19h
Figurin, porslin, Liadro.
61267
Figurin, porslin, Liadro.
Aktuellt bud100 SEK
1d 19h
61268
Aktuellt bud225 SEK
1d 19h
Bordslampa, onyx/gulmetall, typ 60, Nafa, 1960-tal.
60113
Aktuellt bud150 SEK
1d 19h
Nattljusstakar, ett par, mässing, Skultuna.
61270
Aktuellt bud300 SEK
1d 19h
61271
Aktuellt bud1 100 SEK
1d 19h
Bertil Vallien, skål på fot, Boda.
61272
Aktuellt bud125 SEK
1d 19h
Mormorsfilt, virkad.
61273
Mormorsfilt, virkad.
Aktuellt bud225 SEK
1d 19h
61274
Startbud100 SEK
1d 19h
Kaffebryggare, Moccamaster.
61275
Kaffebryggare, Moccamaster.
Aktuellt bud900 SEK
1d 19h
Krus och ytterfoder, 6 delar, keramik, bl.a Rörstrand.
61276
Startbud100 SEK
1d 19h
Piedestaler, 2 st, trä.
61277
Piedestaler, 2 st, trä.
Startbud100 SEK
1d 20h
Tomtar, ett parti, keramik, 1900-tal.
61278
Aktuellt bud175 SEK
1d 20h
Dammsugare, Miele Complete C3.
61279
Aktuellt bud550 SEK
1d 20h
61280
Aktuellt bud300 SEK
1d 20h
Hallbyrå, 2 lådor och lucka, teak, 1900-talets andra hälft.
61281
Aktuellt bud600 SEK
1d 20h
Gunvor Olin-Grönquist, assietter, 12 st, stengods, "Kosmos", Arabia.
61282
Aktuellt bud800 SEK
1d 20h
Piedestal, bronserat trä/stenskiva, empirestil, 1900-tal.
61283
Aktuellt bud225 SEK
1d 20h
Dragspel, Granesso, Hagström, 1900-tal.
61284
Aktuellt bud200 SEK
1d 20h
Syskrin på ben, trä.
61285
Syskrin på ben, trä.
Aktuellt bud225 SEK
1d 20h
Carl Julius, "Tjäder", olja på duk, signerad.
61286
Aktuellt bud150 SEK
1d 20h
Gustav Robé, olja på duk, signerad, daterad (18)99.
61288
Aktuellt bud100 SEK
1d 20h
Pottskåp, trä.
61290
Pottskåp, trä.
Aktuellt bud225 SEK
1d 20h
Kontorsstolar, 2 st, trä/metall, höj/sänkbara, snurrbara.
61291
Aktuellt bud100 SEK
1d 20h
Skedar, tänger m.m, 10 delar, silver.
61292
Aktuellt bud2 000 SEK
1d 20h
61293
Aktuellt bud550 SEK
1d 20h
Bordsur, glas, Orrefors.
61294
Bordsur, glas, Orrefors.
Aktuellt bud125 SEK
1d 20h
Fickur, 4 st, silver/mässing.
61295
Fickur, 4 st, silver/mässing.
Aktuellt bud400 SEK
1d 20h
Armbandsur, dam, Omega.
61296
Armbandsur, dam, Omega.
Aktuellt bud200 SEK
1d 20h
Bankett, trä/textil, 1900-tal.
61297
Aktuellt bud350 SEK
1d 20h
Sockerskrin, silver 830, Tyskland, svenska importstämplar.
61298
Aktuellt bud2 000 SEK
1d 20h
Karmstolar, ett par, trä/textil, 1900-tal.
61299
Aktuellt bud100 SEK
1d 20h
Kaffeskedar, 8 st, silver, "Svenska floran", GEWE.
61300
Aktuellt bud650 SEK
1d 20h
Fåtöljer, ett par, textil/trä. 1900-talets första hälft.
61301
Aktuellt bud150 SEK
1d 20h
Minnesmynt, 8 st, 3 st silver 925.
61302
Aktuellt bud1 000 SEK
1d 20h
Figurin, stengods, häst, Sica, Italien.
61303
Startbud100 SEK
1d 20h
Anna-Lisa Thomson, fat, lergods, ''Havsflora'', Upsala Ekeby.
61304
Aktuellt bud150 SEK
1d 20h
Serveringsbricka, teak, Söwe-Konst, Sövestad.
61305
Aktuellt bud125 SEK
1d 20h
Karmstol, ek/skinn, jugend.
61306
Karmstol, ek/skinn, jugend.
Aktuellt bud200 SEK
1d 20h
Taklampa, glas/mässing, 1970-tal.
61307
Aktuellt bud400 SEK
1d 20h
Matsalsskåp, trä, gustaviansk stil, 1900-tal.
61308
Aktuellt bud550 SEK
1d 20h
Matsalsgrupp, 7 delar, trä, gustaviansk stil, 1900-tal.
61309
Aktuellt bud750 SEK
1d 20h
Taklampa, 6 ljuspunkter, glas/mässing.
61310
Aktuellt bud100 SEK
1d 20h
Takkrona, 6 ljuspunkter, mässing/glas.
61311
Aktuellt bud175 SEK