2d 1h
Armbandsur, 7 st, bl.a Seiko och Storm.
60708
Aktuellt bud100 SEK
2d 1h
Skiftnycklar och rörtång, 6+1 st, Bahco.
59842
Aktuellt bud175 SEK
2d 1h
Gabriel van Rooyen, olja på pannå, signerad, 1798.
60718
Aktuellt bud2 000 SEK
Värdering8 000 - 10 000 SEK
2d 1h
Golvlampa, metall.
60304
Golvlampa, metall.
Startbud100 SEK
2d 1h
Stolar, 6 st, ek/textil, samtida.
60467
Aktuellt bud100 SEK
2d 1h
Arthur Percy, vaser, 10 st, glas, Gullaskruf, 1950-tal.
60924
Aktuellt bud225 SEK
3d 22h
Matservis, 34 delar, flintgods, ''Asiatic Pheasant'', Enoch  Wedgwood, England.
61358
Aktuellt bud600 SEK
3d 22h
Stenbordsdukar, 5 st.
61359
Stenbordsdukar, 5 st.
Aktuellt bud250 SEK
3d 22h
Anja Jaatinen-Winquist, kaffeservisdelar, 14 st, stengods, ''Karelia'', Arabia, Finland.
61360
Aktuellt bud100 SEK
3d 22h
Myntsamling, ett parti, blandade valutor , mestadels svenska.
61361
Aktuellt bud2 900 SEK
3d 22h
Fotogenlampa, glas/mässing.
61362
Fotogenlampa, glas/mässing.
Aktuellt bud225 SEK
3d 22h
Lampkupor, 5 st, glas.
61363
Lampkupor, 5 st, glas.
Startbud100 SEK
3d 23h
Vaser m.m, 8 delar, glas, bl.a Orrefors.
61364
Aktuellt bud125 SEK
3d 23h
Barbro Wesslander, martiniglas, 13 st, Boda Nova.
61365
Aktuellt bud125 SEK
3d 23h
Kaffeservis, 27 delar, porslin, ''Berlin Bellevue'', Rosenthal.
61366
Aktuellt bud225 SEK
3d 23h
Byrå, 3 lådor, teak, 1900-talets mitt.
61367
Aktuellt bud200 SEK
3d 23h
Sängbord, trä, stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.
61369
Aktuellt bud250 SEK
3d 23h
Hugo Troeds, sideboard, teak, Bjärnum, 1950/60-tal.
61370
Aktuellt bud300 SEK
3d 23h
Handdukar, ett parti, linne, 1900-tal.
61371
Aktuellt bud125 SEK
3d 23h
Kaffeservis, 31 delar, porslin, ''Svenska Fåglar'', Bröderna von  Wright, Fyrklövern.
61372
Aktuellt bud300 SEK
3d 23h
Handdukar, 19 st, linne.
61373
Handdukar, 19 st, linne.
Aktuellt bud150 SEK
3d 23h
Bananlådor, 3 st, trä, Fyffes, A.-B. Banankompaniet.
61374
Aktuellt bud350 SEK
3d 23h
Fritz Kallenberg, glasservis, 37 delar, "Pyramid", Boda, 1900-tal.
61375
Aktuellt bud600 SEK
3d 23h
Bendt Lauridsen, olja på duk, signerad.
61376
Aktuellt bud100 SEK
3d 23h
Valerie Olsson Komstad, olja på duk, signerad.
61378
Aktuellt bud100 SEK
3d 23h
Oscar Reutersvärd och Anders Österlin, litografier, 2 st, provtryck och nr 18/110, signerade.
61379
Aktuellt bud250 SEK
3d 23h
Glasservis med slipad dekor, 63 delar, 1900-tal.
61380
Aktuellt bud100 SEK
3d 23h
Alesandro Canzini, efter, olja på duk, signerad Canzini.
61381
Startbud100 SEK
3d 23h
Plåtburkar m.m, 17 delar, 1900-tal.
61382
Aktuellt bud125 SEK
3d 23h
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad C. Lantz.
61383
Aktuellt bud150 SEK
3d 23h
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad G.W. Hill.
61384
Startbud100 SEK
3d 23h
Bo Fajans, assietter, 10 st, keramik, 1900-taltes mitt.
61385
Aktuellt bud250 SEK
3d 23h
Figuriner, 6 st, porslin, bl. a Goebel.
61387
Aktuellt bud225 SEK
3d 23h
Monica Bratt, dessertskålar, 13 st, glas, "Puck", Reijmyre.
61388
Aktuellt bud450 SEK
3d 23h
Kaj Frank, dricksglas, 8 st, Iittala, Finland.
61389
Aktuellt bud175 SEK
3d 23h
Kaffeservis, 22 delar, porslin, ''HC Andersens Eventyr'', Fyrklövern.
61390
Aktuellt bud150 SEK
3d 23h
Öronlappsfåtölj med fotpall, textil, Turninova.
61391
Aktuellt bud100 SEK
3d 23h
61392
Startbud100 SEK
3d 23h
Kaffeservis, 12 delar, porslin, ''Skånska Slott'', Fyrklövern.
61394
Startbud100 SEK
3d 23h
Marknadsbord, trä.
61395
Marknadsbord, trä.
Aktuellt bud100 SEK
3d 23h
Ringar, 3 st, förlovnings/vigsel/alliansring, guld 18k.
61396
Aktuellt bud9 000 SEK
3d 23h
Matbord och stolar, 5 delar, trä/textil, samtida.
61397
Startbud100 SEK
3d 23h
Guld, 3 delar, 18K.
61398
Guld, 3 delar, 18K.
Aktuellt bud2 500 SEK
3d 23h
Armlänk, x-länk, guld 18K, 1973.
61399
Aktuellt bud9 000 SEK
3d 23h
Armlänk, bismark, guld 18K, 1965.
61400
Aktuellt bud8 600 SEK
3d 23h
Spegel, förgylld ram, rokokostil.
61401
Aktuellt bud100 SEK
3d 23h
Halslänk, bismarck, doserad, guld 18K.
61402
Aktuellt bud8 400 SEK
3d 23h
Manschettknappar, ett par, guld 18K, 2018.
61403
Aktuellt bud3 300 SEK