SV
Kortast tid kvar

61098
Taklampor, ett par, lackerad plåt, "Hinken", Per Sundstedt, Kosta Lampan.
Startbud100 SEK

60438
Plädar, ett par, ull.
Aktuellt bud125 SEK

61103
Fotogenlampor, 3+2 st, glas/mässing, Strömshaga.
Aktuellt bud100 SEK

61107
Handdukar, 11 st, linne.
Aktuellt bud150 SEK

61108
Handdukar, 12 st, linne.
Aktuellt bud150 SEK

60479
Armbandsur, Omega Seamaster Quartz.
Aktuellt bud500 SEK
Värdering2 000 SEK

61110
Barnservisdelar, 4+5 set, plast/metall, Elsa Beskow, Rätt Start.
Aktuellt bud225 SEK

61111
Lakan m.m, med spets och brodyr, ett parti.
Aktuellt bud100 SEK

61112
Fotogenlampor, 2+1 st, mässing/glas.
Aktuellt bud150 SEK

61113
Kinesiska dekorationsföremål och bok, 10 delar, olika material.
Startbud100 SEK

61114
Handdukar, 11 st, linne.
Aktuellt bud125 SEK

61115
Taklampa, mässing, House Doctor.
Startbud100 SEK

61116
Lakan med spets och brodyr , ett parti.
Startbud100 SEK

61117
Brödburk, keramik.
Startbud100 SEK

61118
Lakan och örngott med spets och brodyr, ett parti.
Startbud100 SEK

60570
Lantmäteriutrustning, metall/trä, bl.a Topcon.
Aktuellt bud100 SEK

60563
Vägglyktor, 3 st, koppar/glas.
Aktuellt bud100 SEK

60565
Vägglyktor, 4 st, koppar/glas.
Aktuellt bud150 SEK

61122
Lakan med spets och brodyr m.m, ett parti.
Aktuellt bud100 SEK

60406
Rullator, AC873, SeniorSam.
Startbud100 SEK

61125
Bok, Svenska Gods och Gårdar del VIII, Skåne sydöstra delen, 1944.
Startbud100 SEK

61126
Tryck, äldre modebilder, 9 st.
Aktuellt bud100 SEK

61127
Kerstin Stenman, ''Var är min kokbok?'', akvarell, signerad.
Aktuellt bud250 SEK

61128
Kittel, koppar.
Aktuellt bud100 SEK

61129
Telefonhylla, trä/metall.
Startbud100 SEK

61130
Fiol, trä, Aubert, Johann Bruck, Music Pool.
Aktuellt bud175 SEK

61131
Vägghylla, trä.
Aktuellt bud100 SEK

61132
Taklampa, metall, snäckskalsmodell, samtida.
Aktuellt bud100 SEK

61133
Super Nintendo spel, kontroller m.m, ett parti, bl.a Blackhawk och Super Soccer.
Aktuellt bud225 SEK

61134
Menorah, malm, Ekbergs Malm.
Aktuellt bud100 SEK

61135
Skrivbord, 5 lådor, bemålat trä, 1900-tal.
Startbud100 SEK

61136
Kerstin Danielsson, skål, stengods, signerad.
Aktuellt bud650 SEK

61137
Stol och bord, 3 delar, bambu/glas/rotting.
Aktuellt bud100 SEK

61138
Fåtölj, Stressless, textil/trä, 2000-tal.
Aktuellt bud100 SEK

61139
Bryggeriflaskor, 3 st, varav 2 st med träställning.
Startbud100 SEK

61140
Soffbord, trä, 1900-talets första hälft.
Startbud100 SEK

61141
Kalevala Koru, burk med lock, björk, monogramsignerad, Finland.
Aktuellt bud100 SEK

61142
Våt- och torrdammsugare, WD 1200/30, Biltema.
Startbud100 SEK

61143
Brickor, skålar m.m, ett parti, trä, mestadels Söwe-Konst, Sövestad.
Aktuellt bud125 SEK

61144
Väggställ, emalj, Kockums.
Aktuellt bud225 SEK

61145
Cykelkärra, metall.
Aktuellt bud175 SEK

61146
Perukvas, porslin, Kina.
Aktuellt bud175 SEK

61147
Sigrid Richter, skålfat, keramik, Rörstrand, monogramsignerad.
Aktuellt bud100 SEK

61148
Högtryckstvätt, Nilfisk C125.3, samt tillbehör.
Aktuellt bud175 SEK

61149
Herman Fogelin, skulptur, ''Bagdad Café'', stengods, signerad.
Aktuellt bud400 SEK

61150
Figuriner, 3 st, keramik, Bing & Gröndahl, Tengra och Lladro.
Aktuellt bud100 SEK

61151
Handdukar, ett parti, linne.
Aktuellt bud200 SEK

61152
Trumset, bl.a Wesper.
Aktuellt bud225 SEK

Öppettider
Mån: 13-18
Tis: 13-18
Ons 13-19
Tors: Stängt
Fre: 11-14
Lör & Sön: Stängt
© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.


