SV
Kortast tid kvar

61225
Konstböcker, 12 st, bl.a Edvard Munch och Rembrandt.
Aktuellt bud100 SEK

61226
Kaffemaskin, Nespresso Lattissima F321.
Aktuellt bud100 SEK

61227
Konstböcker, 15 st, bl.a Edward Hopper och Paul Klee.
Aktuellt bud100 SEK

61228
Toalettpappershållare, 6 st, trä/metall.
Aktuellt bud100 SEK

61229
Konstböcker, 10 st, bl.a Andy Warhol och Picasso.
Aktuellt bud100 SEK

61230
Konstböcker, 10 st, bl.a Gustav Rudberg och Aschenbrenner.
Aktuellt bud100 SEK

61231
Sylvanian Families, lekset samt tillbehör, ett parti, plast/textil.
Startbud100 SEK

61232
Konstböcker m.m, 12 st, bl.a Ola Billgren och Wassily Kandinsky.
Aktuellt bud100 SEK

61233
Konstböcker, 10 st, bl.a Lennart Rodhe och Skagenmålarna.
Aktuellt bud125 SEK

61234
Konstböcker, 10 st, bl.a Sigrid Hjertén och Man Ray.
Startbud100 SEK

61235
Konstböcker, 10 st, bl.a Bruno Liljefors och Hundertwasser.
Startbud100 SEK

61236
Servisdelar, 42 st, porslin, England.
Aktuellt bud175 SEK

61237
Servisdelar, ett parti, porslin, England.
Aktuellt bud200 SEK

61238
Stringhylla, 2 hyllplan, trä/metall, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud225 SEK

61239
Vägglampetter m.m, 17 delar, bl.a Granit.
Aktuellt bud175 SEK

61240
Gaffel och sked, dekorativa, snidat trä, Afrika.
Startbud100 SEK

61241
Bajonetter och kniv, 3 delar.
Aktuellt bud650 SEK

61242
Förvaringslådor, 5 st, trä/metall, bl.a Strömshaga.
Aktuellt bud150 SEK

61243
Kastruller, 7 st, emaljerade, Strömshaga.
Aktuellt bud100 SEK

61244
Mask m.m, ett parti, Asien/Afrika.
Aktuellt bud100 SEK

61245
Påsar för vinflaskor, ett parti, textil, samt korg, metall.
Startbud100 SEK

61246
Servetter och handdukar m.m, ett parti.
Aktuellt bud125 SEK

61247
Smycken, 8 delar, pärlor/silver/metall, bl.a Esprit.
Aktuellt bud150 SEK

61248
Väggplakett, Hippokrates läkared, finsilver 999, på träplatta.
Aktuellt bud5 000 SEK
Värdering10 000 SEK

61249
Påskpynt m.m, ett parti.
Aktuellt bud225 SEK

61250
Skafthålsyxa, sten, sannolikt neolitikum.
Aktuellt bud125 SEK

61251
Flintyxor, 3 st, sannolikt neoliticum.
Aktuellt bud100 SEK

61252
Nils Jonsson, "Arild", sideboard, riopalisander, Troeds, 1900-talets senare del.
Aktuellt bud3 200 SEK

61253
Flintdolk och spjutspets, sannolikt neolitikum.
Startbud100 SEK

61254
Allmogetextil, 5 delar.
Startbud100 SEK

61255
Bordsdukar, 5 st, bl.a med broderi.
Aktuellt bud125 SEK

61256
Handdukar m.m, ett parti, linne, 1900-tal.
Aktuellt bud450 SEK

61257
Förkläden till folkdräkter m.m, 8 delar, 1800/1900-tal.
Aktuellt bud450 SEK

61258
Oidentifierad konstnär, blandteknik, signerad N. Wendin.
Startbud100 SEK

60537
Matta, orientalisk stil, ull.
Aktuellt bud100 SEK

61260
Bordsdukar och servetter , ett parti.
Aktuellt bud250 SEK

61261
Playmobil, ett parti.
Aktuellt bud225 SEK

60720
Oidentifierad konstnär, "Tysk fältherre", olja på parketterad pannå, Tyskland, 1600-tal.
Aktuellt bud2 000 SEK
Värdering8 000 SEK

61262
Bijouterier, ett parti.
Startbud100 SEK

61263
Delar till fotogenlampor, ett parti, glas/mässing/porslin.
Startbud100 SEK

61264
Delar till fotogenlampor, ett parti, glas/mässing/porslin.
Aktuellt bud100 SEK

61265
Ryamatta, ull, "Maya", Nordiska Kompaniet, 1970/80-tal.
Startbud100 SEK

61266
Rostfritt, ett parti.
Aktuellt bud100 SEK

61267
Figurin, porslin, Liadro.
Startbud100 SEK

61268
Carl Hjalmar Norrström, ljusstakar, ett par, mässing, "No 80", Skultuna, signerade.
Aktuellt bud125 SEK

60113
Bordslampa, onyx/gulmetall, typ 60, Nafa, 1960-tal.
Aktuellt bud125 SEK

61270
Nattljusstakar, ett par, mässing, Skultuna.
Aktuellt bud175 SEK

61271
Marian Zawadzki, golvvas, keramik, Tilgmans, signerad, 1962.
Aktuellt bud650 SEK

Öppettider
Mån: 13-18
Tis: 13-18
Ons 13-19
Tors: Stängt
Fre: 11-14
Lör & Sön: Stängt
© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.


