SV
Kortast tid kvar

61159
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad A Jerlów.
Aktuellt bud100 SEK

61160
Rullskidor, 2 par, salomonbindningar, Skigo och Eagle Sport.
Aktuellt bud100 SEK

61161
Vägskylt, A19 Älg, metall.
Aktuellt bud100 SEK

61162
Pärlor m.m till smyckestillverking, ett parti.
Aktuellt bud225 SEK

61163
Matta, ull.
Aktuellt bud100 SEK

61164
Pussel, 5 st, bl.a Ravensburger.
Startbud100 SEK

61165
Vattenskidor, Watski Fusion, samt fodral.
Startbud100 SEK

61167
Pärlor m.m till smyckestillverking, ett parti.
Aktuellt bud200 SEK

61168
Dockhus samt tillbehör, plast/trä, LOL Surprise.
Aktuellt bud100 SEK

61169
Leksakslyftkran och bilar, 1+3 st, plast, bl.a Dinkie Toys.
Aktuellt bud100 SEK

61170
Gustav Rudberg, litografier, 2 st, numrerade och signerade.
Aktuellt bud100 SEK

61171
Pärlor m.m till smyckestillverkning, ett parti.
Aktuellt bud175 SEK

61172
Fåtölj, bok/textil.
Startbud100 SEK

61173
Korgar och fat, 3 delar, flätade.
Aktuellt bud200 SEK

61175
Pärlor m.m till smyckestillverking, ett parti.
Aktuellt bud175 SEK

61177
Tapetserarbord, hopfällbart, trä.
Aktuellt bud100 SEK

61178
Marknadsbord, hopfällbart, trä.
Aktuellt bud100 SEK

61179
Fönster, 4 st, gjutjärn/glas.
Aktuellt bud100 SEK

61180
Pussel, 5 st, bl.a Jumbo.
Startbud100 SEK

61181
Nils Dardel, "Exotiskt", tryck, 15 st, i mapp, signerade i trycket.
Startbud100 SEK

61182
Smyckeskrin och bijouterier, ett parti.
Startbud100 SEK

61183
Bok, "Svenskt Glas", Wahlström och Widstrand, omtryck 1999.
Aktuellt bud100 SEK

61184
Carolina Gynning, tryck, tygtryck och värmeunderlägg, 3 st, Gynning Design.
Startbud100 SEK

61185
Ortelius kartor, tryck, 3 st.
Startbud100 SEK

61186
Bijouterier, ett parti.
Aktuellt bud100 SEK

61187
Keramikmålning och tygmålningar, 3 delar, Asien.
Startbud100 SEK

61188
Helge Lundström, litografi nr 150/300, signerad, daterad -98.
Startbud100 SEK

61189
Gerhard Wihlborg, olja på duk, signerad, daterad -77.
Aktuellt bud125 SEK
Värdering1 500 - 2 000 SEK

61190
Jozefina Krosno, skål på fot, glas, Polen.
Aktuellt bud150 SEK

61191
Bertil Vallien, "Rainbow", skål, glas, Kosta Boda, signerad.
Aktuellt bud100 SEK

61192
Vrilskål, trä, monogramsignerad HA, daterad 1969.
Startbud100 SEK

61193
Bijouterier, ett parti, bl. a silver.
Aktuellt bud100 SEK

61194
Keramik, 13 delar, Kia på Utö.
Startbud100 SEK

61195
Ove Olson, olja på duk, signerad.
Startbud100 SEK

61196
Inger Kihlman, etsning nr 115/125, signerad, daterad -82.
Startbud100 SEK

Öppettider
Mån: 13-18
Tis: 13-18
Ons 13-19
Tors: Stängt
Fre: 11-14
Lör & Sön: Stängt
© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.


