8d 14h
Blåregn, konstgjord växt, plast/trä.
60238
Aktuellt bud350 SEK
8d 14h
Kopparkastruller m.m, 7 delar.
60199
Aktuellt bud100 SEK
8d 14h
Delar till stringhylla, 7 st, teakfanerl/metall.
60220
Aktuellt bud300 SEK
12d 11h
Wilhelm Kåge, servisdelar, 10 st, flintgods, ''Pyro'', Gustavsberg.
60963
Aktuellt bud400 SEK
12d 11h
Tias Eckhoff, bestickservisdelar, 44 st, teak/rostfritt stål, ''Opus'', Lundtofte, Danmark.
60966
Aktuellt bud100 SEK
12d 11h
Höganäs Keramik, 14 delar, stengods.
60972
Aktuellt bud175 SEK
12d 11h
Höganäs Keramik, ett parti, stengods.
60973
Aktuellt bud100 SEK
12d 12h
Kannor, 10 st, glas, bl.a Gullaskruf och Skånska Glasbruket.
60975
Aktuellt bud100 SEK
12d 12h
Stege, metall, hopfällbar, Kvikkie, Holland.
60977
Startbud100 SEK
12d 12h
Lampskärmar, 16 st, bl.a IKEA, Skimra och Kvista.
60979
Startbud100 SEK
12d 12h
Lampskärmar, 9 st, Kvista, IKEA.
60980
Startbud100 SEK
12d 12h
Tamburmajor med lampa, metall.
60982
Aktuellt bud100 SEK
12d 12h
Lucy Dawson, efter, tryck, signerad i trycket.
60992
Aktuellt bud100 SEK
12d 12h
Magasinkärra, hopfällbar, metall.
60993
Aktuellt bud100 SEK
12d 12h
Fredrik Rohde, olja på pannå, signerad.
60994
Aktuellt bud100 SEK
Värdering1 000 - 1 500 SEK
12d 12h
Byrå, 5 lådor, trä, beslag i mässing, 1900-tal.
60995
Aktuellt bud100 SEK
12d 12h
Lillemor Eldon-Karlsson, olja på duk, ''En gata, målat efter Picasso'', monogramsignerad, 1973.
60996
Startbud100 SEK
12d 12h
Oidentifierad konstnär, stilleben, olja på pannå, signerad K. Burt.
60997
Aktuellt bud125 SEK
12d 12h
Gösta Calmeyer, ''Kvarnen (Innanför Gladsax)'', olja på duk, signerad.
60998
Aktuellt bud100 SEK
Värdering1 000 - 1 500 SEK
12d 12h
Slagbord, 6 lådor, trä.
60999
Slagbord, 6 lådor, trä.
Startbud100 SEK
12d 12h
Alvar Suñol, litografi nr 39/60, signerad.
61000
Aktuellt bud100 SEK
12d 12h
Sängbord, ett par, metall/glas.
61001
Startbud100 SEK
12d 12h
Lyktor, 2 st, metall/glas.
61002
Lyktor, 2 st, metall/glas.
Startbud100 SEK
12d 12h
Hylla, 5 hyllplan, metall/plast.
61003
Startbud100 SEK
12d 12h
Märkmaskin, Brother P-Touch 1200.
61004
Startbud100 SEK
12d 12h
Bordstomme, sten/metall.
61005
Bordstomme, sten/metall.
Startbud100 SEK
12d 12h
Mortel med stöt, kolmårdsmarmor.
61006
Aktuellt bud100 SEK
12d 12h
Bänk, trä, Hübsch.
61007
Bänk, trä, Hübsch.
Aktuellt bud100 SEK
12d 12h
Bok, Skånes Bebyggelse Del III, Owe Ahlfors-Geyer, AB Skandinavisk Litteratur, Skånska Dagbladets Tryckeri, Malmö, 1961.
61008
Aktuellt bud100 SEK
12d 12h
Bord, sten/metall.
61009
Bord, sten/metall.
Startbud100 SEK
12d 12h
Gallerimatta, ull.
61010
Gallerimatta, ull.
Startbud100 SEK
12d 12h
Kyrkbänk, trä.
61011
Kyrkbänk, trä.
Aktuellt bud125 SEK
12d 12h
Ljuslykta, glas/metall.
61012
Ljuslykta, glas/metall.
Startbud100 SEK
12d 12h
Soffbord, sten.
61013
Soffbord, sten.
Startbud100 SEK
12d 12h
Tubkikare, 20x40, mässing, Japan.
61014
Startbud100 SEK
12d 12h
Soffbord, sten/metall.
61015
Soffbord, sten/metall.
Startbud100 SEK
12d 12h
Spegel, träram.
61016
Spegel, träram.
Startbud100 SEK
12d 12h
C-E Fors, bordslampor, 3 st, mässing/glas, Eric Wärnå, 1900-talets andra hälft.
61017
Startbud100 SEK
12d 12h
Spegel, förgylld ram.
61018
Spegel, förgylld ram.
Startbud100 SEK
12d 12h
Taklampa, 3 ljuspunkter, mässing, engelsk stil, Nya ÖIA.
61019
Startbud100 SEK
12d 12h
Spegel, träram.
61020
Spegel, träram.
Startbud100 SEK
12d 12h
Spegel, träram.
61021
Spegel, träram.
Startbud100 SEK
12d 12h
Taklampa, metall, Markslöjd.
61022
Taklampa, metall, Markslöjd.
Startbud100 SEK
12d 12h
Spegel, förgylld ram.
61024
Spegel, förgylld ram.
Startbud100 SEK
12d 12h
Ramar, 2 st, förgyllt trä.
61025
Ramar, 2 st, förgyllt trä.
Aktuellt bud175 SEK
12d 12h
Matservis, 30 delar, porslin, ''Blå Herrgård'', Christineholm, Fyrklövern.
61026
Aktuellt bud1 500 SEK
12d 13h
Karl Lagerfeld, slip-ins, strl 41, canvas.
61027
Aktuellt bud100 SEK
12d 13h
Gustav Klimt, posters och tygtryck, 2+1 st.
61028
Startbud100 SEK