61252
Nils Jonsson, "Arild", sideboard, riopalisander, Troeds, 1900-talets senare del.
Aktuellt bud1 200 SEK

61253
Flintdolk och spjutspets, sannolikt neolitikum.
Startbud100 SEK

61254
Allmogetextil, 5 delar.
Startbud100 SEK

61255
Bordsdukar, 5 st, bl.a med broderi.
Aktuellt bud100 SEK

61256
Handdukar m.m, ett parti, linne, 1900-tal.
Startbud100 SEK

61257
Förkläden till folkdräkter m.m, 8 delar, 1800/1900-tal.
Startbud100 SEK

61258
Oidentifierad konstnär, blandteknik, signerad N. Wendin.
Startbud100 SEK

60537
Aktuellt bud100 SEK

61260
Bordsdukar och servetter , ett parti.
Startbud100 SEK

61261
Playmobil, ett parti.
Startbud100 SEK

60720
Oidentifierad konstnär, "Tysk fältherre", olja på parketterad pannå, Tyskland, 1600-tal.
Aktuellt bud550 SEK
Värdering8 000 SEK