13d 8h
Fotogenlampa, glas/mässing.
61362
Fotogenlampa, glas/mässing.
Startbud100 SEK
13d 8h
Lampkupor, 5 st, glas.
61363
Lampkupor, 5 st, glas.
Startbud100 SEK
13d 8h
Vaser m.m, 8 delar, glas, bl.a Orrefors.
61364
Startbud100 SEK
13d 8h
Martiniglas, 13 delar, Boda Nova.
61365
Aktuellt bud100 SEK
13d 8h
Kaffeservis, 27 delar, porslin, ''Berlin Bellevue'', Rosenthal.
61366
Aktuellt bud100 SEK
13d 8h
Byrå, 3 lådor, teak, 1900-talets mitt.
61367
Startbud100 SEK
13d 8h
Sängbord, trä, stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.
61369
Startbud100 SEK
13d 8h
Hugo Troeds, sideboard, teak, Bjärnum, 1950/60-tal.
61370
Aktuellt bud100 SEK
13d 8h
Handdukar, ett parti, linne, 1900-tal.
61371
Startbud100 SEK
13d 8h
Kaffeservis, 31 delar, porslin, ''Svenska Fåglar'', Bröderna von  Wright, Fyrklövern.
61372
Startbud100 SEK
13d 8h
Handdukar, 19 st, linne.
61373
Handdukar, 19 st, linne.
Startbud100 SEK
13d 8h
Bananlådor, 3 st, trä, Fyffes, A.-B. Banankompaniet.
61374
Aktuellt bud125 SEK
13d 8h
Fritz Kallenberg, glasservis, 37 delar, "Pyramid", Boda, 1900-tal.
61375
Aktuellt bud100 SEK
13d 8h
Bendt Lauridsen, olja på duk, signerad.
61376
Startbud100 SEK
13d 8h
Valerie Olsson Komstad, olja på duk, signerad.
61378
Aktuellt bud100 SEK
13d 8h
Oscar Reutersvärd och Anders Österlin, litografier, 2 st, provtryck och nr 18/110, signerade.
61379
Aktuellt bud100 SEK
13d 8h
Glasservis med slipad dekor, 63 delar, 1900-tal.
61380
Startbud100 SEK
13d 8h
Alesandro Canzini, efter, olja på duk, signerad Canzini.
61381
Startbud100 SEK
13d 8h
Plåtburkar m.m, 17 delar, 1900-tal.
61382
Aktuellt bud100 SEK
13d 8h
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad C. Lantz.
61383
Aktuellt bud100 SEK
13d 8h
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad G.W. Hill.
61384
Startbud100 SEK
13d 8h
Bo Fajans, assietter, 10 st, keramik, 1900-taltes mitt.
61385
Aktuellt bud125 SEK
13d 8h
Figuriner, 6 st, porslin, bl. a Goebel.
61387
Aktuellt bud100 SEK
13d 9h
Monica Bratt, dessertskålar, 13 st, glas, "Puck", Reijmyre.
61388
Aktuellt bud225 SEK
13d 9h
Kaj Frank, dricksglas, 8 st, Iittala, Finland.
61389
Aktuellt bud125 SEK
13d 9h
Kaffeservis, 22 delar, porslin, ''HC Andersens Eventyr'', Fyrklövern.
61390
Startbud100 SEK
13d 9h
Öronlappsfåtölj med fotpall, textil, Turninova.
61391
Startbud100 SEK
13d 9h
61392
Startbud100 SEK
13d 9h
Kaffeservis, 12 delar, porslin, ''Skånska Slott'', Fyrklövern.
61394
Startbud100 SEK
13d 9h
Marknadsbord, trä.
61395
Marknadsbord, trä.
Startbud100 SEK
13d 9h
Ringar, 3 st, förlovnings/vigsel/alliansring, guld 18k.
61396
Aktuellt bud100 SEK
13d 9h
Matbord och stolar, 5 delar, trä/textil, samtida.
61397
Startbud100 SEK
13d 9h
Guld, 3 delar, 18K.
61398
Guld, 3 delar, 18K.
Aktuellt bud200 SEK
13d 9h
Armlänk, x-länk, guld 18K, 1973.
61399
Aktuellt bud2 600 SEK
13d 9h
Armlänk, bismark, guld 18K, 1965.
61400
Aktuellt bud2 600 SEK
13d 9h
Spegel, förgylld ram, rokokostil.
61401
Startbud100 SEK
13d 9h
Halslänk, bismarck, doserad, guld 18K.
61402
Startbud100 SEK
13d 9h
Manschettknappar, ett par, guld 18K, 2018.
61403
Aktuellt bud1 100 SEK
13d 9h
Spegel, kristallglas/teak, Glas & Trä, Hovmantorp, 1900-talets andra hälft.
61404
Startbud100 SEK
13d 9h
Inger Kihlman, färgetsning, provtryck, signerad, 1992.
61405
Aktuellt bud100 SEK
13d 9h
Lisa Larson, figurin, stengods, ''Johanna", Gustavsberg.
61406
Aktuellt bud250 SEK
Värdering2 000 SEK
13d 9h
Spegel, bronserad ram, fasettslipat glas.
61407
Startbud100 SEK
13d 9h
Monica Backström, ägg, glas, Boda.
61408
Aktuellt bud100 SEK
13d 9h
Bobiner/piedestaler, ett par, trä.
61409
Startbud100 SEK
13d 9h
Solglasögon, Gucci.
61410
Solglasögon, Gucci.
Aktuellt bud100 SEK
13d 9h
Hylla och skohylla, trä.
61411
Hylla och skohylla, trä.
Startbud100 SEK
13d 9h
Byrå, 2 lådor, teak, 1900-talets andra hälft.
61412
Aktuellt bud100 SEK
13d 9h
Golvlampa, metall/glas, LampGustaf. samtida.
61413
Startbud100 SEK