SV
Kortast tid kvar

61649
Matta, Persien Bidjar, handknuten, ull.
Aktuellt bud400 SEK

61650
Adam Jablonski, fat, glas, Polen, signerat.
Aktuellt bud150 SEK

61651
Väggdekoration, keramik/färgat spegelglas.
Startbud100 SEK

61652
Matta, orientalisk, handknuten, ull.
Aktuellt bud100 SEK

61653
Uppsatsskål, glas/mässing, jugend.
Aktuellt bud225 SEK

61654
Matta, Hamadan, handknuten, ull.
Aktuellt bud400 SEK

61655
Ångmaskiner, 3 delar, Wilesco och Mamod.
Aktuellt bud150 SEK

61656
Soffa och bord, bambu/rotting/glas.
Aktuellt bud125 SEK

61657
Tomtar och fat, 4 delar, olika material, bl.a Åhlens.
Aktuellt bud100 SEK

61658
Tvätt- och förvaringskorg, flätade.
Startbud100 SEK

61659
Terrin med lock, porslin, Kina, 1900-tal.
Startbud100 SEK

61660
Sängbord, 2 lådor, bambu/trä, "Mirianda", Dux.
Startbud100 SEK

61661
Golvlampa, justerbar, metall/textil, Örsjö Industri.
Startbud100 SEK

61662
Tvättset, 2 delar, porslin, "Adolf", Annaburg, Tyskland.
Aktuellt bud150 SEK

61663
Golvlampa och lampskärm, metall/textil.
Startbud100 SEK

61664
Rullklaffsekretär, 6 lådor, trä.
Startbud100 SEK

61665
CD-skivor, ett parti, blandat.
Startbud100 SEK

61666
CD-skivor, ett parti, blandat.
Startbud100 SEK

61667
Fåtölj, ställbar, med fjärrkontroll, textil/metall.
Aktuellt bud100 SEK

61668
Ulric Öunapuu, olja på duk, signerad, daterad 1949.
Aktuellt bud125 SEK

61669
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad Elert.
Aktuellt bud125 SEK

61670
Käppare, 6 st, trä, samt hatt, Stetson med hattask.
Aktuellt bud175 SEK

61671
Hans L. Larsen, olja på duk, signerad, daterad 1970.
Startbud100 SEK

61672
Oidentifierad konstnär, olja på duk, monogramsignerad.
Aktuellt bud225 SEK

61673
Nintendo NES, spelkonsol 2 st handkontroller, 4 st spel, tillbehör.
Aktuellt bud850 SEK

60430
Tryck, Asien.
Startbud100 SEK

60268
Wii, xbox, Nintendo 64, Playstation 3 m.m, ett parti.
Aktuellt bud1 300 SEK

60282
Bordslampa, s.k. ozonelampa, porslin.
Aktuellt bud100 SEK

60295
Skålar, burkar och fat, keramik, bl.a Höganäs Keramik.
Startbud100 SEK

60309
Skålar, 2 st, glas, bl.a Kosta Boda.
Startbud100 SEK

60330
Etanolkamin för vägghängning, metall.
Aktuellt bud100 SEK

60370
Plåtburkar, ett parti.
Aktuellt bud100 SEK

59686
Ljusstakar, 8 st, metall, bl.a Skultuna och "Shell", Design House, Stockholm.
Startbud100 SEK

59681
Banketter, 2 st, textil/trä, 2000-tal.
Aktuellt bud125 SEK

60472
Bordslampor, ett par, metall.
Aktuellt bud125 SEK

60473
Snurrfåtöljer, 4 st, plast/konstskinn/metall, 2000-tal.
Startbud100 SEK

60492
Fotogentaklampa, 3 ljuspunkter inkluderat fotogenlampan, metall/glas.
Startbud100 SEK

60524
Karin Mobring, skåp med underrede, 2 st, trä/glas, "Vadstena", IKEA, 1900-tal.
Startbud100 SEK

60535
Symaskin, FEIYUE FY2200LCD.
Aktuellt bud100 SEK

60585
Symaskin, Brother VX 661S.
Startbud100 SEK

60593
Bordslampa, keramik/metall/textil, Nittsjö.
Startbud100 SEK

60601
Skrivbord, 5 lådor, 2 skåp, ek.
Aktuellt bud100 SEK

60614
Böcker om trädgård och växter, 10 st.
Startbud100 SEK

60622
Gotthard Sandberg, ''Utsikt från S Åkarp'', olja på duk, signerad, 1933.
Aktuellt bud100 SEK

60880
Ryamatta, figural, ull, 1950-tal.
Startbud100 SEK

60925
Väggfält, lackarbete med reliefmotiv, trä/ben, Kina, 1900-tal.
Startbud100 SEK

60936
Vas, keramik, "Ivory", Rörstrand, 1900-tal.
Startbud100 SEK

60956
Vitrinskåp med belysning, trä/glas/metall.
Startbud100 SEK

Öppettider
Mån: 13-18
Tis: 13-18
Ons 13-19
Tors: Stängt
Fre: 11-14
Lör & Sön: Stängt
© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.


