Kategorier

13d 5h
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad A Jerlów.
61159
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad A Jerlów.
Aktuellt bud100 SEK
13d 5h
Rullskidor, 2 par, salomonbindningar, Skigo och Eagle Sport.
61160
Rullskidor, 2 par, salomonbindningar, Skigo och Eagle Sport.
Aktuellt bud100 SEK
13d 5h
Vägskylt, A19 Älg, metall.
61161
Vägskylt, A19 Älg, metall.
Aktuellt bud100 SEK
13d 5h
Pärlor m.m till smyckestillverking, ett parti.
61162
Pärlor m.m till smyckestillverking, ett parti.
Aktuellt bud225 SEK
13d 5h
Matta, ull.
61163
Matta, ull.
Aktuellt bud100 SEK
13d 5h
Pussel, 5 st, bl.a Ravensburger.
61164
Pussel, 5 st, bl.a Ravensburger.
Startbud100 SEK
13d 5h
Vattenskidor, Watski Fusion, samt fodral.
61165
Vattenskidor, Watski Fusion, samt fodral.
Startbud100 SEK
13d 5h
Pärlor m.m till smyckestillverking, ett parti.
61167
Pärlor m.m till smyckestillverking, ett parti.
Aktuellt bud200 SEK
13d 5h
Dockhus samt tillbehör, plast/trä, LOL Surprise.
61168
Dockhus samt tillbehör, plast/trä, LOL Surprise.
Aktuellt bud100 SEK
13d 5h
Leksakslyftkran och bilar, 1+3 st, plast, bl.a Dinkie Toys.
61169
Leksakslyftkran och bilar, 1+3 st, plast, bl.a Dinkie Toys.
Aktuellt bud100 SEK
13d 5h
Gustav Rudberg, litografier, 2 st, numrerade och signerade.
61170
Gustav Rudberg, litografier, 2 st, numrerade och signerade.
Aktuellt bud100 SEK
13d 5h
Pärlor m.m till smyckestillverkning, ett parti.
61171
Pärlor m.m till smyckestillverkning, ett parti.
Aktuellt bud175 SEK
13d 5h
Fåtölj, bok/textil.
61172
Fåtölj, bok/textil.
Startbud100 SEK
13d 5h
Korgar och fat, 3 delar, flätade.
61173
Korgar och fat, 3 delar, flätade.
Aktuellt bud200 SEK
13d 5h
Pärlor m.m till smyckestillverking, ett parti.
61175
Pärlor m.m till smyckestillverking, ett parti.
Aktuellt bud200 SEK
13d 5h
Tapetserarbord, hopfällbart, trä.
61177
Tapetserarbord, hopfällbart, trä.
Aktuellt bud100 SEK
13d 5h
Marknadsbord, hopfällbart, trä.
61178
Marknadsbord, hopfällbart, trä.
Aktuellt bud100 SEK
13d 5h
Fönster, 4 st, gjutjärn/glas.
61179
Fönster, 4 st, gjutjärn/glas.
Aktuellt bud150 SEK
13d 5h
Pussel, 5 st, bl.a Jumbo.
61180
Pussel, 5 st, bl.a Jumbo.
Startbud100 SEK
13d 5h
Nils Dardel, "Exotiskt", tryck, 15 st, i mapp, signerade i trycket.
61181
Nils Dardel, "Exotiskt", tryck, 15 st, i mapp, signerade i trycket.
Startbud100 SEK
13d 5h
Smyckeskrin och bijouterier, ett parti.
61182
Smyckeskrin och bijouterier, ett parti.
Startbud100 SEK
13d 5h
Bok, "Svenskt Glas", Wahlström och Widstrand, omtryck 1999.
61183
Bok, "Svenskt Glas", Wahlström och Widstrand, omtryck 1999.
Aktuellt bud100 SEK
13d 5h
Carolina Gynning, tryck, tygtryck och värmeunderlägg, 3 st, Gynning Design.
61184
Carolina Gynning, tryck, tygtryck och värmeunderlägg, 3 st, Gynning Design.
Startbud100 SEK
13d 5h
Ortelius kartor, tryck, 3 st.
61185
Ortelius kartor, tryck, 3 st.
Startbud100 SEK
13d 5h
Bijouterier, ett parti.
61186
Bijouterier, ett parti.
Aktuellt bud100 SEK
13d 5h
Keramikmålning och tygmålningar, 3 delar, Asien.
61187
Keramikmålning och tygmålningar, 3 delar, Asien.
Startbud100 SEK
13d 5h
Helge Lundström, litografi nr 150/300, signerad, daterad -98.
61188
Helge Lundström, litografi nr 150/300, signerad, daterad -98.
Startbud100 SEK
13d 5h
Gerhard Wihlborg, olja på duk, signerad, daterad -77.
61189
Gerhard Wihlborg, olja på duk, signerad, daterad -77.
Aktuellt bud125 SEK
Värdering1 500 - 2 000 SEK
13d 5h
Jozefina Krosno, skål på fot, glas, Polen.
61190
Jozefina Krosno, skål på fot, glas, Polen.
Aktuellt bud150 SEK
13d 5h
Bertil Vallien, "Rainbow", skål, glas, Kosta Boda, signerad.
61191
Bertil Vallien, "Rainbow", skål, glas, Kosta Boda, signerad.
Aktuellt bud100 SEK
13d 5h
Vrilskål, trä, monogramsignerad HA, daterad 1969.
61192
Vrilskål, trä, monogramsignerad HA, daterad 1969.
Startbud100 SEK
13d 5h
Bijouterier, ett parti, bl. a silver.
61193
Bijouterier, ett parti, bl. a silver.
Aktuellt bud100 SEK
13d 5h
Keramik, 13 delar, Kia på Utö.
61194
Keramik, 13 delar, Kia på Utö.
Startbud100 SEK
13d 5h
Ove Olson, olja på duk, signerad.
61195
Ove Olson, olja på duk, signerad.
Startbud100 SEK
13d 5h
Inger Kihlman, etsning nr 115/125, signerad, daterad -82.
61196
Inger Kihlman, etsning nr 115/125, signerad, daterad -82.
Startbud100 SEK
Kontakt

Ystads Auktioner

Östra Zinkgatan 3

27139 Ystad

0411-35 02 30

info@ystadsauktioner.se

Öppettider

Mån: 13-18

Tis: 13-18

Ons 13-19

Tors: Stängt

Fre: 11-14

Lör & Sön: Stängt

Följ oss

© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.